Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık 2019 İzle

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık 2019 İzle

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık 2019 Yarışmacıları Kim? Zuhal Topal’la Sofrada Geçen Haftanın Birincisi Kim Oldu? Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık Pazartesi Saat Kaçta Yayınlanacak? Sorularınızın cevabı ve daha fazlası yazımızın devamında.

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Aralık 2019 Yarışmacıları

Zuhal Topal’la Sofrada her hafta 5 gelinin birbirinden lezzetli menüleri ile ekran başına geliyor. Kayınvalidelerin gelinleri için kıyasıya mücadele ettiği yarışma programında her hafta 5 özgüvenli gelin ve 5 dişli kaynana yarışıyor. Zuhal Topal’la Sofrada bu 23 Aralık 2019 Pazartesi günü de birbirinden eğlenceli yarışmacıları ile sevenleri ile buluşacak.

Zuhal Topal’la Sofrada’da Büyük Sürpriz

Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta cuma gününde büyük bir sürprize ev sahipliği yaptı. 20 Aralık Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada’nın 300. bölümü çekilirken final anında set ekibi Zuhal Topal’a üzerinde Zuhal Topal’ın fotoğrafı ve 300 yazılı olan bir pasta ve konfetiler ile sürpriz yaptı. Zuhal Topal bu sürprize çok sevinirken ekran başındaki izleyicilere 300. bölüme dek onları yalnız bırakmadığı için teşekkür etti.

Zuhal Topal’la Sofrada Geçen Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Geçtiğimiz hafta Zuhal Topal’la Sofrada eğlenceli kayınvalide ve gelinler ile renkli bir hafta geçirmemizi sağladı. Beş gelinin kayınvalideler ve Zuhal Topal’dan aldığı puanlar sonucunda bir gelin büyük ödül olan 15 bin liranın sahibi oldu.

İşte gelinler ve aldıkları puanlar:

Gözde Gelin – 19 Puan

Derya Gelin – 24 Puan

Seyhan Gelin – 25 Puan

Ayşe Gelin – 26 Puan

Merve Gelin – 27 Puan

Zuhal Topal’la Sofrada Saat Kaçta Başlıyor?

Sevilen yarışma programı Zuhal Topal’la Sofrada hafta içi her gün saat 16.00’da Fox Tv’de sevenleri ile buluşuyor.

Bir önceki yazımız olan Zahide Yetişle 23 Aralık 2019 İzle başlıklı makalemizde Show TV, Zahide Yetişle ve Zahide Yetişle 23 Aralık hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM