Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık 2019 izle

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık 2019 izle

Zuhal Topal’la Sofrada, ekrana damga vuran ve birbirinden farklı yöresel yemek tarifleriyle de izleyicileri ekrana kilitleyen bir program. Bu hafta da her hafta olduğu gibi, yarışacak olan kayınvalideler ve gelinlerin kıyasıya rekabet ettiği eğlenceli yemek yarışmasını hafta içi her gün saat 16.00’da FOX TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık 2019 Yarışmacıları

Programın güzel sunucusu Zuhal Topal, yemek yarışmasında birbirinden farklı yemek tariflerinin verilmesi ile de büyük beğeni toplayan bir program olması dolayısıyla da yemek yapmayı seven izleyicilerinde adeta ilgisini çekiyor. Bu haftanın yarışmacıları: ilk gün yarışmacısı Gözde Çağıl (gelin), Zeliha Çağıl (kaynana); ikinci gün yarışmacısı Derya Zeynep Çiriş (gelin),Müzeyyen Çiriş (kaynana); üçüncü gün yarışmacısı Seyhan Ateş(gelin), Saadet Ateş (kaynana); dördüncü gün yarışmacısı Ayşe Gürz (gelin), Ayşe Gürz (kaynana); beşinci gün yarışmacısı Merve Dinç (gelin),Havva Dinç (kaynana)ile her zaman olduğu gibi keyifli bir yemek yarışması izleyecekler ekran başına. Hafta içi her gün saat 16.00’da FOX TV ekranlarında izleyicilerini ekrana kilitliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 20 Aralık 2019 Cuma Birincisi

Bu haftanın yarışmacıları gene her hafta olduğu gibi birbirinden güzel yemek menüleri ile yarıştılar. Hem eğlenceli bir program hem de birbirinden farklı yöresel yemek tarifleriyle izleyicilerin beğenisini toplayan Zuhal Topal’la Sofrada yemek yarışmasında bu hafta birinciliği kim alacak, herkesin merak ettiği bir konu. Birbirinden lezzetli menüler hazırlayan gelinler kıyasıya rekabet ettiler. Bugün 20 Aralık 2019’da yarışacak kişi Merve Dinç ve kaynanası Havva Dinç’in de alacağı son puanlamayla birinci Zuhal Topal tarafından açıklanacak. 15 binin sahibi olan gelin ve kaynana mutlulukla yarışmayı tamamlayacak.

Bir önceki yazımız olan Esra Erol'da 20 Aralık 2019 izle başlıklı makalemizde ATV, Esra Erol ve Esra Erol 20 Aralık hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM