youtube erişim problemi

youtube erişim problemi

youtube erişim problemi

Şu sıralar bir çok internet kullanıcısı youtube giriş yapamıyor. Error hatası veren Youtube henüz düzelmiş değil, bu hatanın neyden kaynaklandığı henüz bilinmezken, Youtube tarafından da henüz net bir açıklama yapılmış değil.

Youtube ne zaman düzelecek

Saat 11.00 dan sonra ara ara meydana gelen problem, 11.30 sıralarında youtube un tamamen erişim engeline sebep oldu. Birçok Youtube kullanıcısı bu olayın neyden kaynaklandığını araştırmaya koyulurken henüz net bir bilgi malesef yok. Youtube neden kapandı, Youtube giriş yapılmıyor, youtube erişim engeli vb. başlıklarla arama yapan kullanıcılar bu sorunun nedeni bulabilmiş değil.

Youtube dan Açıklama yok

Yaşanan Youtube erişim probleminden dolayı henüz bir açıklama yapılmazken hatanın bu kadar uzun süre olması acaba youtube kapandı mı sorularını akıllara getirdi.

Youtube erişim problemi son dakika gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz… 

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM