You Dizisinin 2. Sezon Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

You Dizisinin 2. Sezon Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

İlk Sezonda dikkatleri fazlasıyla üzerine çeken You adlı dizinin 2. sezonu Netflix platformunda yayınlanacak.  Designated Survivor, Lucifer, Longmire, Gilmore Girls ve Arrested Development gibi bir çok yapımı üstlenen Netflix You dizisinide kendi bünyesinde yayınlamaya karar verdi.

You Dizisi 1024x416 - You Dizisinin 2. Sezon Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

You Dizisinin Konusu

New York da bir kitapçıda müdür Joe çok zeki bir gençtir. Çalıştığı kitapçıya gelen bir müşteri Joe karakterini öyle etkiler ki adeta ayakları yerden kesilir. Bu müşterinin adı ise Beck isimli bir genç kızdır. Joe, adeta ilk görüşte aşık olduğu Beck’in kalbini çalmaya o an karar verir ve bunun için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlar ve onu bulabildiği her yerde takip eder. Bir süre sonra bu istek bir takıntıya dönüşür. Beck’in en yakın arkadaşı Peach bu durumdan şüphelense de ona engel olamaz. Konunun buradan sonrası için diziyi takip etmenizi öneriyorum zira daha fazla detay spoiler izlenimi bırakabilir. Kısacası bu dizide bir kitapçıda müdür olarak çalışan bir gencin, hayranlık duyduğu yazara ulaşma maceralarını izliyor olacağız.

You Dizisinin 2. Sezonunun Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu

23 yaşında ki genç aktör Victoria Pedretti‘yi The Haunting of Hill House dizisini izlemiş olanlar hemen tanımış olabilir.  The Haunting of Hill House dizisinde ışığı parlayan genç oyuncuyu önümüzdeki günlerde You dizisinin 2. sezonunda kadın başrol oyuncusu olarak göreceğiz.  The Haunting of Hill House dizisinde Nell Crain karakterini oldukça başaralı bir şekilde canlandırmıştı genç aktör aynı başarısını You dizisinde de devam ettireceğine inanıyoruz.

Victoria Pedretti Kimdir?

Victoia Pedretti - You Dizisinin 2. Sezon Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

23 Mart 1995 Yılında Pensilvanya da doğmuştur.  Lise öğrenimini Fairless Hills’deki Pennsbury Lisesinde tamamlamış
sonrasında oyunculuk eğitimi için Pittsburgh’daki Carnegie Mellon Üniversitesi’nin bir parçası olan Carnegie Mellon Drama Okulu’nda eğitim almaya başladı Rol aldığı projelerde de görüldüğü gibi başarısı inkar edilemez bir oyuncu. Eğitimlerin yanı sıra doğuştan gelen bir yeteneğe sahip diyebiliriz.

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2014 Yılında 2 adet kısa filmde yer almış genç oyuncu bu filmler Sole ve Uncovering Eden adlı 2 kısa film. 2019 yılında ise kendisini Once Upon a Time in Hollywood filminde göreceğiz.

Kariyerinin henüz başında olan Pedretti You dizisini baz almazsa sadece The Haunting of Hill House dizisinde Neil Crain karakterini canlandırmış.

 

You Dizisinin 2 sezonunun tanıtımını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Game of Thrones 8. Sezon Tarihi Belli Oldu! başlıklı makalemizde game of thrones, game of thrones 8. sezon ve game of thrones 8. sezon haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM