Yeni Gelin 24 Aralık 2019 İzle

Yeni Gelin 24 Aralık 2019 İzle

Yeni Gelin Konusu Ne? Yeni Gelin Oyuncuları Kim? Yeni Gelin Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Detaylar yazımızın devamında.

İspanyol Bella ile Çukurovalı Hazar’ın aşkının Bozok aşireti tarafından onaylanmamasının anlatıldığı dizi 24 Aralık 2019 Salı günü yayınlanacak bölümünde de izleyenleri heyecan dalgası saracak.

Yeni Gelin Karakterler ve Oyuncular Kim?

İşte Yeni Gelin Dizisinde Karakterlere Hayat Veren Oyuncular Hakkında Detaylar

Bella Öztürk: Türkiye büyük elçisi ve zengin bir annenin kızı olan Bella Öztürk, aşkının peşinden Çukurova’ya Hazar ile birlikte gelir.

Bella Öztürk’ü canlandıran güzel oyuncu Jessica May. 1993 yılında 5 Aralık’ta Paranacity’de dünyaya geldi. 1.75 boyunda, yeşil gözlü olan oyuncu yay burcu.

Hazar Bozok: Bozok aşiretinin varisi olan Hazar İspanya’da yetişen Bella’yı Çukurova’ya getirecek kadar cesur. Hazar şimdi ailesine rağmen Bella’ya olan aşkını savunmaya devam edecek.

Hazar Bozok yakışıklı oyuncu Tolga Mendi tarafından canlandırılıyor. 186 boyunda olan oyuncu 80 kilo ve koç burcu. 1993 yılında 23 Mart’ta doğan oyuncu İsmail Safa Özler Almanca Anadolu Lisesi’nden mezun olup Çukurova Üniversitesi’nde İnşaat mühendisliği okudu.

Kağan Bozok: Bozok aşiretinin büyük oğlu Kağan, kardeşi Hazar’ı bir parça kıskansa da her zaman onun yanında.

Kağan Bozok sevilen oyuncu Dağhan Külegeç tarafından canlandırılıyor. 1978 yılında 18 Ekim’de doğan Dağhan Külegeç çıkışını Kavak Yelleri dizisinde yapmıştı.

Yeni Gelin Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Entrikalara karşı mücadele eden aşkın anlatıldığı keyifli dizi Yeni Gelin Show Tv’den izlenebilir. Yeni Gelin dizisini internetten izlemek isteyenler Show TV’nin resmi sitesinden tüm bölümlere ulaşabilir. Aynı zamanda telefondan diziyi izlemek de mümkün. Telefondan Yeni Gelin dizisini izlemek için mobil Show Tv sitesi ya da Show Tv App’ine girmeniz yeterli.

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM