Yeni Gelin 23 Aralık 2019 İzle

Yeni Gelin 23 Aralık 2019 İzle

Yeni Gelin dizisi 23 Aralık 2019 Pazartesi bölümünde neler oluyor? Yeni Gelin saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak? Yeni Gelin ile ilgili tüm soruların cevabı haberimizde yer alıyor.

Sevenleri tarafından merakla beklenen Yeni Gelin’in 23 Aralık 2019 Pazartesi bölümünde heyecan tırmanıyor. Bella ve Hazar’ın başına gelenleri görmek için diziyi kaçırmayın.

Yeni Gelin Oyuncuları ve Karakterleri

Yeni Gelin dizisi oyuncuları ve karakterlerini sizin için derledik.

Tolga Mendi: Yeni Gelin dizisinin Romeo’su Hazar. Bella’nın prensi, Bozok Aşireti’nin varislerinden biri. Cesur ve mert olan Hazar İspanyol Bella’yı gelin olarak Çukurova’ya getiriyor. Hazar’ın ailesi inatçı olabilir ama Hazar daha inatçı.

Jessica May: İspanyol gelin Bella. Türkiye’nin Büyük Elçisi bir baba ile yüksek sosyete bir annenin İspanya’da dünyaya gelmiş kızları. Saf, masum, bilgili görgülü ve aynı zamanda da sevecen ve cana yakın. Aşkı için hayatını geride bırakıp Çukurova’ya geliyor.

Mustafa Avkıran: Bozok Aşireti’nin Mezopotamya Yürekli Türkmen reisi, dağ gibi kale gibi dimdik dursa da ailesine karşı yufka yürekli.

Dağhan Külegeç: Hazar’ın ağabeyi Kağan. Küçük kardeşinin gölgesinden sıyrılmaya çalışan Kağan, Hazar’ı içten içe kıskanıyor. Yine de Hazar’ı yerden yere vursa da başı tehlikeye girdiğinde hep onun yanında.

Sema Keçik: Kalender’in ilk karısı Möhteber. Bozoklar’ın düşmanı Duran aşiretinden. Entrikaların baş kahramanı Möhteber, Hazar’ın gelin olarak getirdiği Bella’yı Bozok aşiretine yakıştıramamaktadır. Möhteber’in en büyük amacı oğlu Hazar ile Bella’yı ayırabilmek.

Yeni Gelin Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Show Tv’nin en fazla reyting alan ikinci dizisi olma unvanını taşıyan Yeni Gelin dizisi hafta içi her gün saat 16.00’da Show Tv’de ekranlarda yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM