Yemekteyiz Programı Yeliz Odabaş Kimdir?

Yemekteyiz Programı Yeliz Odabaş Kimdir?

Yemekteyiz Programı Yeliz Odabaş Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapar?

Sunucusu Onur Büyüktopçu önderliğinde her geçen gün kitlesi artan yemekteyiz programı en çok dikkat çeken televizyon programları arasında yer alan TV8’in başarılı yarışması Yemekteyiz. Yeni haftası 14 Ocak da başlayan programda Yemekteyiz yarışmacısı Yeliz Odabaş Kimdir?

Yeliz Odabaş Kimdir?

Yeliz Odabaş 37 yaşında ve 2 çocuk sahibi bir annedir. Satış sorumlusu olarak görev yapan Yeliz Odabaş Türkiye de ki tüm illeri bir bir gezmiş tüm Türkiye de ki yemek zevklerini tatmış bu yarışma için gayet uygun olduğunu düşündüğümüz bir yarışmacıdır. Aslen ise Artvinlidir. Eşinden ayrılmış gezmeyi ve yemek yapmayı çok seven bir insan olarak karşımıza çıkıyor.

İşi haricinde bir kuaför salonunda çalışıyor ve ek gelir sağlıyor. Yemeklerinin nasıl olduğunu merak içinde beklemekteyiz.

Yemekteyiz Son Bölümde Ne Oldu?

Yeliz Odabaş programa iddialı bir şekilde giriş yaptı ve diğer yarışmacılara ben birinci olacağım diyerek korku verdi. Birinci olacak mı olmayacak mı hep birlikte izleyip göreceğiz.

Yeliz Odabaş arkadaş ortamında şarkılar söylediğini söyleyince sunucu olan Onur bey kendisinden bir parça rica etti.

Yeliz Odabaş’ın en büyük istekleri arasında ise Survivor yarışmasına katılmak istediğinin yer aldığını söyledi.

Son bölümde neler olduğunu merak ediyorsanız inceleyebilirsiniz.

14 Ocak Yemekteyiz programında neler oldu?

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM