Yasak Elma Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda

Yasak Elma Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda

Yasak Elma Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda

İzleyicilerden yoğun rağbet gören dizilerden bir tanesi de Pazartesi akşamları Fox Tv‘de 20.00’de ekranlara gelen Yasak Elma. İzleyiciler tarafından oldukça beğenebilmekte olan bu dizi, Talat Bulut hakkında ortaya atılan iddia sonrasında ise daha çok gündeme gelmiştir. Peki dizinin ana teması be konusu nedir? Dizi kadrosu hangi oyunculardan oluşuyor? Yasak elma dizisi ne zaman hangi kanalda? Yeni bölümde neler yaşanacak? Tüm bunlara yazımızın devamında değineceğiz.

Yasak Elma Dizisinin Konusu

Zeynep ve Yıldız iki kız kardeştir ve her ne kadar birbirlerine çok düşkün olsalar da hayalleri tamamen farklı kurallardadır. Kardeşlerden Yıldız’ın yaşamı sosyete kraliçesi olan Ender Argun ile tanıştıktan sonra tamamen değişir. Ender, Yıldız‘ı kocası olan Halit Ergun’dan kurtulmak amacıyla kullanmayı kafasına koyar. Bunun için de Yıldız’a hayatının teklifinde bulunur.

Olaylar Büyüyor

Diğer taraftan; Yıldız‘ın kız kardeşi olan Zeynep’in çalışmakta olduğu firma, Alihan Taşdemir tarafından satın alınır ve Zeynep ile Alihan arasında bir zıtlaşma başlar. Ancak bu zıtlaşma bir süre sonra yerini duyusal bir etkileşime bırakır. Ancak burada Zeynep’in bilmediği durum ise Alihan‘ın, Halit‘in ortağı be aynı zamanda da ikinci karısının eşi olduğudur. Bu nedenle de kardeşi Yıldız’ın verecek olduğu karar aynı zamanda Zeynep’i de etkileyecektir.

dizi günlükleri yasak elma oyuncu kadrosu - Yasak Elma Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda

Yasak Elma Dizisi Oyuncuları

Talat Bulut (Halit Argun rolünde)

Şevval Sam (Ender Argun rolünde)

Onur Tuna (Alihan Taşdemir rolünde)

Eda Ece (Yıldız Yılmaz rolünde)

Sevda Erginci (Zeynep Yılmaz rolünde)

Barış Kılıç (Kaya Ekinci rolünde)

Şafak Pekdemir (Sevda Argun rolünde)

Barış Aytaç (Caner Çelebi rolünde)

İrem Kahyaoğlu (Şengül Doğan rolünde)

Kıvanç Kasabalı (Sinan rolünde)

İlber Kaboğlu (Erim Argun rolünde)

Ayşegül Çınar (Lila Argun rolünde)

Tuğçe Koçak (Lal Uzun rolünde)

Yasak Elma Dizisi; Son Bölümde Neler Oldu?

Son bölümde Kemal’i bir otel odasında basan Zehra ve Halil bu durum karşısında şoka girerler. Her ne kadar uğraşsa da Kemal hiçbir şekilde Zehra‘yı ikna edemez. Yıldız’ın otele girdiğini gören Ender ise olanların onun bir oyunu olduğunu fark eder ve Yıldız’ın orada olduğuna Halit’i inandırmaya çalışır. Bunu da kamera kayıtlarını ortaya koyarak ispat eder. Bunun üzerine Halit, büyük bir kızgınlık içerisinde eve gelir ancak Yıldız bu duruma hazırlıklıdır ve otele giderek oradaki bir antikacıdan Halit’e bir hediye bıraktığını ifade eder. Halit de Yıldız’ın bu anlattıklarına ikna olur.

Bir önceki yazımız olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Akşam Yayımlanacak mı başlıklı makalemizde EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ HANGİ GÜN, EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ HANGİ KANALDA ve EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ İZLE hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM