Yasak Elma 62. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 62. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 62. Bölüm Fragmanı

Ekranların sevilen dizilerinden birisi olan ‘’ Yasak Elma’’ dizisi 62. Bölümde de yine heyecan dolu sahnelere tanık oluyor. Yasak Elma dizisinde Zeynep ve Yıldız isimli iki kardeşin hayalleri beklentileri filimde konu alınmıştır. İki kardeş birbirlerini çok sevmelerine rağmen hayatı algılayış biçimleri, kurdukları hayaller ve hayattan beklentileri çok farklıdır. Yıldız gözü yükseklerde ve her şeyin daha güzelini hak ettiğini düşünen bir genç kızdır. Yıldız’ın bu zaafından yararlanmak isteyenin sosyetenin kraliçesi olarak anılan Ender Yıldız’la tanışır ve onu kendi çıkarları için kullanmak ister. Bunu da Yıldız’ın zaaflarından yararlanarak yapmaya çalışır. Yıldız için geri çeviremeyeceği bir teklif sunar. Yıldız bunlarla meşgul olurken Zeynep’in cephesinde ise durum farklıdır. Zeynep’te Alihan Taşdemir’le tanışır. Bu kişi Zeynep’i satın alır. Alihan Taşdemir son derece ukala ve kendini beğenen bir iş adamıdır. Zeynep ise tam tersidir. Bir süre sonra bu ikili arasında etkileşim olmaya başlar. Zeynep Alihan’ın Halit’in ortağı ve aynı zamanda ikinci karısının kardeşi olduğunu ise bilmemektedir. Yasak Elma 62.bölüm fragmanı izle, yasak elma 62.bölüm izle, yasak elma son bölüm, yasak elma 61.bölümde neler oldu, yasak elma oyuncuları, yasak elma yeni bölüm izle vb. başlıklarla birlikte yasak elma son dakika gelişmelerini sitemizden takip edebilirsiniz.

yasak elma 62.bölüm izle - Yasak Elma 62. Bölüm Fragmanı
Ekranların sevilen dizilerinden birisi olan ‘’ Yasak Elma’’ dizisi 62. Bölümde de yine heyecan dolu sahnelere tanık oluyor.

Yasak Elma 61. Bölümünde Neler Oldu?

Fox TV ekranlarında sevilerek izlenen yasak elma dizisinin 61. Bölümü sevenleri ile geçen hafta ekranlardaydı. Yasak Elma 61. Bölümde de yine entrika dolu sahne ve olaylarla heyecan dolu sahnelere tanık oldu. Yasak Elma dizisinin bu bölümünde Nadir’e beklemediği bir yerden yardım geldi. Yıldız’ın cephesinde yaşanan olaylara bakacak olursak; Yıldız ile Ender bu bölümde de yine sinsi planlarını uygulamaya devam etmektedir. Yıldız ile Ender birlik olup Şahika’yı göndermeye çalışmaktadır. Şahika’da ikilin yapmış olduğu planları sezerek boş durmamaktadır. Halit ise Nadir’in yapmış olduğu girişimler karşısında sessizliğini korumaya devam etmektedir. Halit’in beklentileri sonunda nihayet istediği fırsat eline geçer ve Halit’in eline Nadir’le ilgili bir koz geçer. Nadir ise Halit’in hiç tahmin etmediği bir yerden destek alacaktır. Bu da Halit’i şaşırtmaya devam edecektir. Diğer bölümlerde olduğu gibi bu bölümde de birbiri ardına olaylar ve entrikalar olmaya devam etmiştir. Diğer bölümde ise çok daha heyecan verici ve ilgi çekici olaylar ekran karşısına gelmeye devam edecektir.

Yasak Elma Oyuncuları

Talat Bulut: Halit Karakteri ile dizi de bilinir. Ünlü iş adamlarından birisidir. İstediğini elde etmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Şevval Sam: Ender Ergun karakteri ile filimde rol almaktadır. Oldukça zeki ve hırslı karakteri ile tanınmaktadır. Şevval Sam 1973 İstanbul doğumludur. Sanatçı Leman Sam’ın aynı zamanda kızıdır.

Sevda Erginci: Zeynep karakteri ile dizide bir süre rol almıştır. 46. Bölümde ise filme veda etmiştir.

Eda Ece: Yıldız karakteri ile filmde rol alır. Yıldız’ın bütün hayali zengin birinle evlenip rahat etmektir.

Nesrin Cavadzade: Şahika karakteriyle bilinir.

Şafak Pekdemir: Zehra Argun olarak bilinir ve Halit’in kızıdır. Alkol sorunu olan problemli biridir.

Onur Tuna: Alihan Taşdemir karakteri ile anılır. Onur Tuna 20 Mayıs 2019 yılında yasak elma dizisine veda etmiştir. Onur Tuna 33 yaşında ve müzisyendir. Dövüş, kavga ve mafya dizilerinde rol almış bir oyuncudur.

Yasak Elma Ne Zaman Hangi Kanalda?

Ekranların sevilen ve en çok sevilerek izlenen filmlerinden birisi olan yasak elma dizisi Fox TV ekranlarında izlenmektedir. 16 Aralık 2019 Pazartesi günü en son yayınlanan Yasak Elma dizisi Fox TV ekranlarında saat 20:00 itibariyle karşınıza gelecektir. Dizinin önce özet bölümü ardından da yeni bölümü ekranlar karşısına gelecek ve dizi seyircisi ile yeni bölümüyle ekranlar karşısında olacaktır.

Yasak Elma 62.bölüm Fragmanı İZLE – 1.Fragman

 

Yasak Elma 62.bölüm Fragmanı İZLE – 2.Fragman

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM