Titans Dizisinin 2.Sezonunun Baş Kötüsü Kim Olacak?

Titans Dizisinin 2.Sezonunun Baş Kötüsü Kim Olacak?

DC Universe’in başarılı bir iş çıkaran ve beklentilerimizin üstüne çıkan Titans dizisi 2.Sezonu ile hikayesine devam edecek. 2.Sezon ile ilgili haberler çoktan gelmeye başlamıştı fakat en önemlisi ve bizleri heyecanlandıran bir haber geldi. 2.Sezonun baş kötüsü ile ilgili bir haber. Peki 2.Sezonun baş kötüsü kim?

images 71 1 - Titans Dizisinin 2.Sezonunun Baş Kötüsü Kim Olacak?Deathstroke Kimdir?

İçindekiler

Titans dizisinin 2.Sezonunun baş kötüsü Deathstroke olacak! Şuan kim bu Deathstroke diye düşünmeye başladıysanız hemen karakter tanıtımına geçelim.

Marv Wolfman ve George Perez tarafından yaratılan karakter, ilk olarak 1980 yılında New Teen Titans’ın ikinci sayısında gözükmüştür.

Slade Wilson. Ordu için süper asker haline getirilmiş fakat işi bırakıp paralı asker konumuna gelmiştir. Bir gözünü kaybetmesinin sebebi ise düşmanlarından biri oğlunu kaçırıp boğazını kesiyor(ses telleri zarar görüyor sadece.) Daha sonra oğlunu kurtaran Deathstroke, onu hemen hastaneye yerleştiriyor. Oğlu kurtuluyor fakat eşi Adeline bu duruma çok sinirleniyor. Slade’i öldürmek için bir Slade’e ateş ediyor. Kurşun Slade’i öldürmez fakat sağ gözünü kullanılmayacak hale getiriyor.

Deathstroke’un Güçleri

Yapılan güçlendirmeler sonucu süper-insan seviyesine gelecek kadar dayanıklı ve güçlü olmuştur. Zihnindeki gelişmeler sonucu ve deneyimleri sayesinde askeri taktiklerde bir deha haline gelmiştir. İyi bir iyileşme faktörüne sahiptir.

Deathstroke’u Hangi Aktör Canlandıracak?

DC cephesinden henüz kesin bir isim gelmedi. Titans dizisi DC sinematik evreninde geçtiği için akıllara gelen ilk isim Joe Manganiello. Kendisini Justice League filminin after credits sahnesinde görmüştük. Deathstroke için bir altyapı hazırlanıyor olabilir.

Bir önceki yazımız olan Breaking Bad Filminin Başrol Oyuncuları Belli Oldu! başlıklı makalemizde aaron paul, breaking bad film ve breaking bad filmi ne zaman çıkıyor hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM