The Punisher 2.Sezon İlk İncelemesi

The Punisher 2.Sezon İlk İncelemesi

18 Ocakta 2.sezonuna izleyiciyle buluşturan The Punisher bu sezonunda Franck Castle ile Billy Russo’yu karşılaştıracak. Birçok dizisini iptal eden Netflix, dün itibariyle izleyicisiyle buluşturduğu dizinin umarım 3.sezonuna da onay verir.  İlk sezonunun başarısıyla 2. Sezonuna onay alan dizi, bu sezonda izleyicisini fazlasıyla doyuracak gibi gözüküyor.

The Punisher 2. Sezon Dizi Kadrosu

2. Sezonunda dizi kadrosunda yeni karaketlerin de katılmasıyla kadrosunu bir miktar büyüten The Punisher‘ da Franck Castle (Jon Bernhal), Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Floriana Lima (Dr. Krista Dumont) ve Josh Stewart (John Pilgrim) rollerinde dizide boy gösteriyor.

Bu rol için yaratılmış olan Jon Bernhal, dizinin en büyük izlenme sebeplerin birisi olarak görülüyor. Şahsen benimde oyunculuğuna hayran kaldığım bu sanatçı, biraz da Franck Castle’ ın kötü kahraman olarak boy göstermesiyle daha da ünlendi.

The Punisher 2. Sezon Kaç Bölümden Oluşuyor?

The Punisher 2. Sezonu ortalama 50′ şer dakikalık 13 bölümden oluşuyor. İlk bölümleri ağır sahnelerle başlayan dizi, Franck’ in hayatını yavaş bir şekilde bize izlettiriyor. Kötü adamlarla kapışmaktan vazgeçmeyen Franck, saldırıya uğrayan Amy Bendix adlı genç kızı kurtararak gene kendisini büyük bir belanın içerisinde buluyor.

The Punisher 2. Sezon Konusu

Belayı kendisine çeken ve sanki bundan zevk alan Franck, Billy’ nin kendine gelmesi ve hayatını geri istemesi üzerine New York’ a geri dönüş yolunda buluyor. İnanılmaz derecede başarılı ve kanlı olan bu sezon ilk sezonun gölgesinden sıyrılarak, çıtayı daha da ileriye taşıyacak gibi duruyor.

Genel olarak 2.sezonda yarım kalan işleri toplamaya çalışan Franck’in hikâyesini anlatan dizide ilk sezona göre daha yavaş bir başlangıç sizleri bekliyor. Diziye yeni katılan Amy Bendix ve John Pilgrim karakterlerinin dizide misyonu oldukça önemli bir yer kaplıyor. Billy’ nin Jigsaw’ a dönüşüm sürecini işleyen ve Ben Barnes’ ın kendisiyle olan çatışmasını anlatan dizide, ilk sezonun çizgisi bozulmadan devam ederek izleyici de herhangi bir hayal kırıklığı yaratmıyor.

Franck Castle’ ın yeni düşmanlar edindiği ve Ben Barnes’ a daha çok haran olacağınız bu sezon, ilk 45 bölümü yavaş işlenmiş olsa da sonrasında açılarak hem görsel hem de konu bütünlüğü bakımında sizleri oldukça heyecanlı bir seyir zevki yaşatacak.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM