Temizlik Benim İşim 24 Aralık 2019 İzle

Temizlik Benim İşim 24 Aralık 2019 İzle

Temizlik tutkunlarının gözde yarışması Temizlik Benim İşim bu hafta da birbirinden kararlı 5 kadın ile zaman zaman keyifli zaman zaman ise gergin anlara ev sahipliği yaptı. Sempatik sunucu Kadir Ezildi’nin sunumu ile haftanın 2. gününde büyük bir evin temizliği yapıldı.

Temizlik Benim İşim’den Büyük Sürpriz Haberi

24 Aralık 2019 Salı günü 93. bölümü yayınlanan Temizlik Benim İşim’den sürpriz haber geldi. Gelen sürpriz habere göre haftaya Temizlik Benim İşim’in 100. bölümü sebebi ile Temizlik Benim İşim Best Of yapılacak. En zorlu ve mücadeleci yarışmacıların yer alacağı Temizlik Benim İşim Best Of şimdiden büyük bir merak ile bekleniyor.

Temizlik Benim İşim 24 Aralık 2019 Yarışmacısı Kim?

Temizlik Benim İşim yarışmacıları her gün bir tane evi temizliyor. Evi temizleyecek yarışmacı ise kura sonucu belli oluyor. Binnaz Hanım, Arzu Hanım, Saniye Hanım ve Esra Hanım arasında yapılan kura sonucunda 24 Aralık Salı günkü bölümde temizlik yapacak olan isim ise Esra oldu.

Temizlik Benim İşim 23 Aralık 2019 Yarışmacısı Kaç Puan Aldı?

Sebahat Hanım kendi günü olan 23 Aralık 2019 pazartesi günü çok çalıştı ve mutfağı ışıl ışıl yaptı. Bulaşıklarda çok zaman harcadığı yönünde Sebahat Hanım rakipleri tarafından eleştirilere maruz kaldı. Salonda ise tüm koltukları silip pakladı. Salonu temizlerken çok vakit kaybeden Sebahat Hanım yaptığı temizliğin hakkını verdi. Banyoya pek vakti kalmayan Sebahat Hanım her yerin üzerinden üstün körü geçti. İşte Sebahat Hanım’ın rakiplerinden aldığı puanlar.

Sebahat Hanım’ın Puanları
Binnaz Hanım: 3 Puan
Esra Hanım: 3 Puan
Arzu Hanım: 3 Puan
Saniye Hanım: 4 Puan
Toplamda: 13 Puan

Bir önceki yazımız olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık 2019 İzle başlıklı makalemizde ATV, Müge Anlı ile Tatlı Sert ve Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM