Söz Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Söz Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Söz Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Dizi, başladığı ilk günden bu yana son derece iddialı ve aldığı reytingler de başarısını iyice ortaya koyuyor. Ekranların en çok beğenilen yerli dizilerinden olan “Söz” Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında, saat tam 20.00’ı gösterdiğinde izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor. Peki dizinin ana teması ve konusu nedir? Dizi kadrosu hangi oyunculardan oluşuyor? Son bölümde neler yaşandı? Söz dizisi yeni bölümde neler olacak? Söz dizisi yeni bölüm ne zaman, hangi kanalda? Tüm bunlara yazımızın devamında detaylıca değineceğiz.

dizigunlukleri söz dizi min - Söz Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

 

Söz Dizisinin Konusu

Özel Kuvvetler Komutanlığı‘na bağlı üsteğmen olarak görev yapmakta olan asker Yavuz, nişanlısının teröristlerce hain bir şekilde öldürülmesi üzerine büyük bir hırsla nişanlısının intikamını almaya yemin eder. İçine giren bu intikam ateşi ile bu olay sonrasında yeni bir özel kuvvetler birliği kurulur. Yeni kurulan bu özel birliği; anti terör timidir ve başına da en iyi askerler ve bunlardan bir tanesi olan üsteğmen Yavuz vardır.

Söz Dizisi Oyuncuları 

Tolga Sarıtaş (Üsteğmen Yavuz Karasu rolünde)

Deniz Baysal (Savcı Derya rolünde)

Nihat Altınkaya (Yarbay Erdem Kaçmaz rolünde)

Meriç Aral (Eylem Mercier rolünde)

Sarp Akkaya (Dragan Ratkoviç rolünde)

Burak Sevinç (Üstçavuş Fethi Kulaksız Rolünde) 

Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti rolünde)

Erdem Vurdem (Başçavuş Ateş Acar rolünde) 

Aytaç Şaşmaz (Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak rolünde)

Doğukan Polat (Aşık rolünde)

Mine Çayıroğlu (Atsız Karaduman rolünde)

Ece Çeşmioğlu (Melisa rolünde)

Nil Günal (Güler Korkmaz rolünde)

İlayda Ildır (Nazlı Korkmaz rolünde)


Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Yavuz, Nadya’yı teslim alır ve hemen çatışma alanından uzaklaşır. O esnada çatışmaya müdahale edecektir. Yavuz ise tüm bu kıskaçtan sıyrılmayı başarır. Çünkü planladığı asıl hedefi o zaman devreye girecektir. Dragan’ın, sevgilisi olan Nadya’yı Yavuz’un elinden geri alma girişimleri onu yine Yavuz’un tuzağına doğru çekecektir.

Elde edilen başarısızlıklar neticesinde terörü finanse eden kuvvetlerle bir araya gelen Nisan yeni hir yol haritası çizme hedefindedir ve bu haritanın kilit adamı ise Daragan olacaktır. Tüm bunlara rağmen Nadya’yı kaybetmiş olan Dragan, Nisan’a karşı duymuş olduğu güveni de kaybetmek üzeredir. Her ne kadar Dragan Nadya’nın konuşmayacağından emin olsa da Yavuz onu sıkıştırır ve bilgiyi Nadya’dan alır. Nadya‘dan aldığı bu bilgi ise Dragan’ın kardeşidir.

Bir önceki yazımız olan Yasak Elma Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda başlıklı makalemizde yasak elma, yasak elma dizi kadrosu ve Yasak Elma Dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM