Social Fabric 1. Sezonda Yaşananlar, 2.sezon ne zaman?

Social Fabric 1. Sezonda Yaşananlar, 2.sezon ne zaman?

Social Fabric Dizisi

Modayı yakından takip edenlerin kendilerini bulabilecekleri nitelikte olan Social Fabric, başrollerini   Kyle Ng paylaşıyor. Dizide giysi tasarımcısı olan Kyle, sokak giyimi üzerine dünya çapında moda trendlerini öğrenmek için maceradan maceraya koşuyor. Dizi,insanların gerçekteki yaşam tarzlarını yansıtan yapısı ile moda severler tarafından büyük ilgi görüyor.

socail fabric2 - Social Fabric 1. Sezonda Yaşananlar, 2.sezon ne zaman?

Social Fabric 1. Sezonda Yaşananlar

Başrol oyuncusu Kyle kot tasarımları üzerine bir araştırma yapmak üzere ilk olarak Japonya’ya gidiyor. Moda üzerine merakı onu çeşitli insanlar ile tanıştırıyor. Kyle’nin yaptığı olay adeta bir sosyal deney. Tşört üzerine araştırma yaparken, bu giyim tarzını seçenlerin gelişi güzel giyinmeyi mi tercih ettikleri yoksa, tşört giyiminin önemli bir keşif mi olduğu hususunda kafa yoruyor. Kyle, bu heyecanlı yolculukta kendine bir diğer durak olarak Tokyo’yu seçiyor. Burada da spor ayakkabıları vazgeçilmezi olan bir spor tutkunu ile karşılaşıyor. Sonrasında ise profesyonel anlamda kayak sporu ile uğraşan Steve Caballero ile Los Angeles’te buluşuyor.

socail fabric3 - Social Fabric 1. Sezonda Yaşananlar, 2.sezon ne zaman?

Sıra, şapka tasarımlarından fötr şapkaya geliyor. Bu şapkanın seveni olduğu kadar nefret edenini de çok olduğunu görüyor ve şapkanın tarihini araştırırken Londra’da kendisini destekleyenler ile bir süre iletişim halinde oluyor. Kyle bir süre sonra kareli kumaşların tarihini araştırmak için kendini İskoçya’da buluyor. Sıradışı hayatlara dokunmak isterken kovboy çizmeleri aklına geliyor ve araştırma yapmaya karar veriyor. Bu araştırmada metalci kovboylar ile vakit geçirip, Teksas’da rodeo, Roma’da çizgi dansı öğreniyor. Brooklyn’e giden Kyle, deri çeket araştırmasını şampiyonluk ceketlerinin yaratıcısı ile konuşarak yapıyor. Takım elbise tarihi ve yıllardır gelişimi üzerine bir araştırma yapmaya karar veriyor. Daha sonrasındaki durağı ise Kenya olan Kyle, buradaki araştırmasını mücevherler üzerine yapıyor. Dizinin sonlarına doğru ise ibadet esnasında farklı din mensuplarının giydiği kıyafetleri araştırmaya karar veriyor.

Social Fabric 2. Sezon Ne Zaman Yayına Girecek?

Moda tutkunlarının birçok bölümünde kendini bulduğu dizinin 2. sezonunun ne zaman yayına gireceği merak konusu olmaya devam ediyor. Netflix, bu hususta bir açıklamada bulunmazken, dizinin yeni sezonu ile ilgili fragmanların yayınlanmadığı da dikkat çekmektedir. Henüz bir tarih olarak bilinmemekle birlikte, yeni sezonun kısa bir süre içerisinde izleyicisi ile buluşması beklenmektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Avlu Dizisinde Deniz'i Geçmişe Götüren Tesadüf başlıklı makalemizde avlu dizisi, avlu dizisi fragman ve avlu dizisi hangi kanalda hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM