Sharp Objects 2. Sezon Çıkacak Mı?

Sharp Objects 2. Sezon Çıkacak Mı?

Televizyon tarihinin en kaliteli yapımlarına imza atan HBO’ nun yeni dizisi Sharp Objects durağan senaryosu ve karamsar temasına rağmen izleyiciden çok büyük bir beğeni toplamayı başardı. İlk bölümü 8 temmuz 2018’ de yayınlanan Sharp Objects dizisi de uyarlama dizilerdendir.

21.yüzyılın en iyi yazarlarından Gillian Flynn’ in kaleme aldığı aynı isimli romandan televizyona uyarlanan Good Girls dizisi psikolojik gerilim türünde bir yapımdır. Dizinin ilk bölümünün yayınlanmasından sonra ABD’ de pek çok televizyon dizi eleştirmeni tarafından görsellik, yaratılan atmosfer ve oyunculuklar açısından tam not almayı başardı.

Sharp Objects Dizisi Konusu 

Psikolojik ruh hali çöküntü içerisinde olan ve son derece başarılı bir gazeteci olan Camille Preaker, yaşadığı aile sorunları ile büyük bir şehre yerleşmiş ve burada işini hakkıyla yapmaktadır. Ancak günün birinde doğduğu ve çocukluğunun geçtiği kasabada öldürülen 2 genç kızın haberini görür. Bu olayı araştırmak için kaçar gibi ayrıldığı kasabaya geri dönen Camille Preaker, genç kızların ölümünün arkasındaki sır perdesini gazetecilik ahlakıyla araştırırken, kendisiyle ilgili de sorgulamalar içerisine girecektir. Genç kızların nasıl ve neden öldüğünü araştırırken, kasabada yaşayan ailesi ve yaşadığı geçmişi ile yeniden yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Sharp Objects Yapımcıları Kimler?

Yönetmen koltuğunda Jean-Marc Vallee’ nin oturduğu ve yaratıcılığını Marti Noxon’ un yaptığı Sharp Objects dizisi en iyi roman uyarlamalarından birisidir.

Sharp Objects Dizisi Oyuncuları Kimler?

Son olarak Superman filminde gazeteci Lois Lane karakteriyle gördüğümüz Amy Adams, Sharp Objects dizisinin başrolünde Camille Preaker’ ı canlandırıyor. Dizide Adams dışında, Patricia Clarkson, Chris Messina, Eliza Scanlen, Matt Craven, Henry Czerny, Taylor John Smith ve Madison Davenport gibi isimler yer alıyor.

Sharp Objects 2. Sezon Çıkacak Mı?

Çok yüksek izlenme oranlarına ulaşan Sharp Objects dizisinin her açıdan mükemmel olması dizinin 2.sezonunun beklentisine girilmesine neden oldu. Ancak uyarlandığı aynı isimdeki kitaba göre hareket eden Sharp Objects’ in bu izlenme oranları dahi kurtulmasına yardımcı olmadı. Çünkü HBO tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Sharp Objects dizisinin 2.sezonu olmayacak.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM