Savaşçı 87. Bölüm Fragmanı İZLE

Savaşçı 87. Bölüm Fragmanı İZLE

Savaşçı 87. Bölüm Fragmanı İZLE

Fox TV ekranlarının sevilen ve beğenilerek izlenen filmlerinden birisi olan Savaşçı filmi 87. Bölüm fragmanıyla da karşınızda. En çok izlenen ve beğenilen ve her bölümü büyük bir merakla beklenen Savaşçı filminin bu bölümünde de yine ilgi çekici olaylar ve entrika dolu anlar sizleri bekliyor. Pazar akşamlarının gözde filmlerinden birisi olan Savaşçı filminde bu haftada yine gözyaşlarınıza hakim olamayacaksınız. Vatanımızın bekçileri olan şanlı askerlerimizin kahramanlıklarını bu haftada izlemeye devam edeceğiz. İçimiz burkularak ve aynı zamanda gururlanarak izleyeceğimiz savaşçı filmi yepyeni bölümüyle Pazar akşamı saat 22:00 siz değerli izleyicilerle birlikte olmaya devam edecek. Savaşçı 87.bölüm fragmanı izle, Savaşçı 86.bölümde neler oldu, savaşçı dizi oyuncuları, savaşçı ne zaman hangi kanalda vb. tüm başlıkları haberimizde bulabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz;

savaşçı yeni bölüm fragmanı izle - Savaşçı 87. Bölüm Fragmanı İZLE
En çok izlenen ve beğenilen ve her bölümü büyük bir merakla beklenen Savaşçı

Savaşçı 86. Bölümde Neler Oldu?

Her bölümüyle hafızalara kazınan ve yüreğimizde yer eden savaşçı filmi geçen haftaki bölümüyle de yine hafızamızda derin izler bırakmaya devam etti. Geçen haftaki bölümden bahsedecek olursak; Kopuz Albay bu bölümde hayatının belki de en önemli kararını vermektedir. Doğu Türkistan’a Turan Timi kafile ulaştırmaktadır. Dönüş yolunda ise tim Sara ve emrindekiler tarafından saldırıyla karşı karşıya kalır. Teröristler tarafından atılmış olan roket Çiğdem Teğmen’in çok yakınlarında patlamaktadır. Kılıç Timi olarak Yüzbaşı Kağan komutasında yer alan tim ile dava arkadaşları ateş çemberinin içerisinden çıkarılmaya çalışılır. Olaylar bu şekilde cereyan ederken Kopuz Albay ve Kutalmış Paşa karargahlarında gergin bir şekilde arkadaşlarının kurtarılmasını beklemektedir. Kılıç Timi yok etmek için yapılan komploya karşı Üsteğmen Batur’da kendi sıradışı planını devreye sokar ve olay ve gerilimler daha hat safhalara taşınır. Kopuz Albay’da bu  olaylar olurken oldukça önemli bir karar vermek durumuna gelir. Kopuz Albay’ın yapacağı tercih onu ve yakındakilerini etkileyebilir.

Savaşçı Dizi Oyuncuları

Berk Oktay: Filmin önemli karakterlerinden birisi olarak Berk Oktay ekranlarda olmaya devam etmektedir. Kağan Bozok karakteri ile anılan Berk Oktay oldukça zeki, tuttuğunu koparan, kararlı bir subaydır. Dövüş tekniğinde çok iyidir. Aynı zamanda keskin bir nişancıdır. Disiplin konusunda ise pek başarılı olduğu söylenemez.

Murat Serezli: Halil İbrahim Kopuz karakteriyle savaşçı filminde yer alan önemli karakterlerden birisi de Murat Serezli’dir. Son derece cesur ve zorluklar karşısında pes etmeyen dirayetli bir albaydır. Eşinin teröristler tarafından öldürülmesinden sonra Kopuz için hayatta tek önemli şey savaşmaktır. Hayatını askerliğe adayan Albay Kopuz için artık hayat eşinin de ölümünün etkisiyle kötülere karşı savaş anlamındadır.

Sarp Levendoğlu: Haydar Bozkurt ismiyle anılan oyuncu yüzbaşı karakteri ile filmde rol alır.  idealist ve mücadeleci ruhlu Bozkurt’un tek eksiği disiplin konusunda belli bir kalıba girmekten hoşlanmamasıdır. Özgür ruhlu olarak bilinen oyuncu kafasına estiği gibi davrandığı için bu asiliği onun başına çok iş açacaktır. Kimseyle geçinemediği için üstleri tarafından gönderilmeye çalışılmaktadır. Yüzbaşına tek destek çıkan kişi ve asla onu yalnız bırakmayan kişi ise hemşire olan eşi Gökçe’dir. Eşini çok sevdiği için başına gelen tüm sıkıntılara da seve seve katlanmaktan gocunmayan sadık bir eşe de sahiptir.

Fırat Albayram: Serdar Türkmen ismiyle Üstteğmen rolünde oynayan oyuncu filmde neşeli, akıllı ve aynı zamanda haylaz bir subayı canlandırmaktadır.

Burç Kümbetlioğlu: Bayram Bayat ismiyle anılan oyuncu filmde başçavuş olarak rol almıştır. Anadolu’nun yüz akı olarak bilinen başçavuş mesleğine yeniden dönmenin heyecanını yaşayan ince ruhlu birisidir.

Savaşçı Ne Zaman Hangi Kanalda?

Ekranların sevilen filmlerinden birisi olan ve her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen savaşçı filmi Fox TV ekranlarında her Pazar saat 20:00 ile 00:00 saatleri arasında yayınlanmaktadır.

Savaşçı 87. Bölüm Fragmanı İZLE – 1.fragman

Savaşçı 87. Bölüm Fragmanı İZLE – 2.fragman

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM