Russian Doll 2. Sezon Ne Zaman? Tarihi açıklandı mı?

Russian Doll 2. Sezon Ne Zaman? Tarihi açıklandı mı?

Russian Doll Dizi İzle

russian 1 - Russian Doll 2. Sezon Ne Zaman? Tarihi açıklandı mı?

Netflix, dizi tarihine altın harflerle yazılacak yeni dizisini sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. Russian Doll, başrollerini Natasha Lyonne, Charlie Barnett, Yul Vazquez‘in paylaştığı bu sıra dışı dizinin konusu sürekli ölüp, 36. doğum gününü tekrar tekrar kutlamasıdır.

Russian Doll 1.Sezon Kaç Bölümden Oluşuyor?

Russian Doll, her yeni bölümünün heyacanla izlendiği dizinin 1. sezonu toplam 8 bölümden oluşmaktadır. Sekiz bölümün özetini ise şu şekilde açıklayabiliriz. Nadia 36. doğum gününü başına geleceklerden habersiz bir şekilde kutlar. Ancak sonunun geldiğini gören Nadia bir süre sonra yine 36. doğum günü için arkadaşlarının kendisine düzenledikleri partide kendini bulur. Tam doğum gününde yaşananları anlamaya çalışırken torbacılık yapan Wardog’un peşine düşer. Nadia, esrarengiz olayları çözmeye çalıştığı sırada kendini Yeşiva okulunda bulur. Yulaf’ı aramaya koyulan Nadia bu esnada evsiz bir adam ile arkadaşlık kurar. Nadia ve Alan’ın arasında bir bağ vardır. Ancak bu bağın nereden geldiğini henüz ikisi de anlamamaktadır.Nadia ve Alan birbirlerini kaybeder, tüm uğraşlar sonucu tesadüfi bir şekilde şarküteride karşılaşırlar. Bazı şeyler doğru gitmese de birbirlerinden var geçememektedirler.

Russian Doll 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Birinci sezonu oldukça ilgi ile takip edilen Russian Doll 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağına ilişkin henüz medyaya sızan kesin bir bilgi bulunmasa da izleyici 2020 başlarında dizinin 2. sezonunun geleceği yönünde bir beklenti içerisinde.

Netflix’ in başarılı yabancı dizileri arasında yerini çoktan almış olan bu dizinin 2. sezonunda izleyici kitlesinin daha da artması beklenmektedir. Oyuncu kadrosu oldukça başarılı kişilerden oluşan dizinin kamera arkasındaki çalışmanın hummalı kısmı bayanlardan oluşan bir kadro ile gerçekleştirilmektedir.

Nadia 2. Sezonda Faniliği İle Yüzleşek Mi?

russian - Russian Doll 2. Sezon Ne Zaman? Tarihi açıklandı mı?

Russian Doll dizisinin takipçileri 1. sezonun son bulması ile 2. sezonda meydana çıkacak olaylar hakkında da yorumlar yapmaya başladı. İzleyici Nadia‘nin 2. sezonda fani bir insan olduğuna ilişkin yüzleşmeyi kendisi ile yapacağını düşünmektedir. Heyecanla beklenen yeni sezonda neler yaşanacağına ilişkin net bilgiler olmasa da başrol oyuncuları bu kadar sıkı takipçisi bulunan dizinin yeni sezonunda izleyiciyi ekranlara kilitleyecek gelişmelerin olacağı yönündeki fikirlerini beyan etmektedir. Netflix dizileri arasında ön plana çıkan dizinin yeni sezonu diğer dizileri geride bırakacağa benzemektedir.

Bir önceki yazımız olan Çocuklar Duymasın dizisinde dehşet mektup! Meltem’e gelen tehdit şoke edecek! başlıklı makalemizde çocuklar duymasın, çocuklar duymasın fragmanı ve çocuklar duymasın hangi gün hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM