Ramo Son bölüm İZLE

Ramo Son bölüm İZLE

Ramo Son bölüm İZLE 

Ramo dizisi konusu, Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in baş rollerini paylaştıkları Ramo dizisi Show Tv ekranlarında izleyici ile buluştu. Merakla beklenen dizi, haksızlığa karşı direnen ve sevgiyi her şeyden üstün gören Ramo’nun sıra dışı hayatını konu ediniyor. Ramo ne zaman, ramo hangi kanalda, ramo dizisi yeni bölüm, ramo oyuncuları, ramo dizisi son bölüm izle vb. başlıklara ait tüm konu detaylarını yazımızda bulabilirsiniz. İşte Ramo dizisi ile alakalı tüm merak edilenler; 

Ramo Çekimleri Nerede yapılıyor

Çekimlerinin Adana’da gerçekleştirildiği Ramo dizisi, yayınlandığı ilk bölümden beri dizi meraklılarının ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Dizinin reyting durumu da oldukça merak edilenler arasında. İlke Aksum ve Yiğit Özşener gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi ile ilgili merak edilen tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Ramo Konusu nedir

Adana’nın yoksul, belalı ve aynı zamanda da eğlenceli bir mahallesinde bulunan Ramo ve ailesi, kendi kural ve yasaları ile yaşamlarını sürdürürler. Üstün cesareti ve aynı zamanda da zekâsı ile işlerin yolunda yürümesinde etkili olan kişi ise Ramo’dur.

Ramo, mert ve gözükara bir delikanlıdır. Ailesinin hak ettiği muameleyi görmesini sağlamak için elinden gelen her şeyi tüm zorlukları göze alarak yapmaya hazırdır ve içinde bulundukları adaletsizliğe artık bir son vermeye karar vermiştir.

Artık canına tak eden Ramo’nun niyeti, çalıştıkları aileye isyan etmektir. Her ne kadar aile meclisi buna razı olmasa da Ramo kararlı bir şekilde harekete geçer. Ancak kararlılıkla izlediği bu yolda Ramo’yu zorlayan bir şey vardır; o da karşılıklı aşk duyduğu patronunun kızı Sibel’dir.

Karşısına çıkan tüm aksiliklere rağmen Ramo hedefine doğru adım adım ilerler. Ancak en yakın arkadaşı olan Boz’un yaptığı bir hata bütün planlarının alt üst olmasına neden olmuştur. En yakın arkadaşının yapmış olduğu bu hatasın dolayı Ramo, hayatının en zor kararı ile karşı karşıya gelecektir.

ramo son bölüm izle - Ramo Son bölüm İZLE
Ramo ne zaman, ramo hangi kanalda, ramo dizisi yeni bölüm, ramo oyuncuları, ramo dizisi son bölüm izle

Ramo Oyuncu Kadrosu

Murat Yıldırım (Ramo) : Sevgi ile birbirine kenetlenmiş olan sıcacık bir ailenin gözü kara lideri olan Ramo; zeki, iş bitirici ve kendine özgü yöntemleri bulunan bir karakter. Sevdiklerine ve mazlumlara karşı ne kadar fedakar ve merhametli ise düşmanlarına karşı da bir o kadar acımasız. Ramo, ailesi için hiçbir şeyi yapmaktan asla kaçınmayacak kadar onlara düşkündür. Ancak sevdiklerini korumak için almış olduğu bazı kararlar onu ve ailesini büyük bir savaşın içine çekecektir. Aynı zamanda da aşka.

Yiğit Özşener (Yavuz): Son derece akıllı ve bir o kadar da ihtiyat sahibi olan Yavuz, İstanbul’daki babaların babası olarak bilinen Cihangir Bey’in sag kolu. Adana’daki rekabet ortamı iyice had safhaya gelince ve bu nedenle de sevmiyorlar sekteye uğrayınca buraya gelmek zorunda kalır. Burada Ramo ve ailesini tanıyınca aralarında özel bir bağ oluşmaya başlar. Bununla birlikte Yavuzun karanlık geçmişi ve hizmetinde çalıştığı adam onun peşini bırakmaz.

İlker Aksum (Hasan): Ramo’nun abisi olan Hasan, iyi niyetli ve deli dolu bir karakter. Hırslarını tamamen bir kenara bırakmış, karısı ve çocukları ile birlikte mutlu mesut bir yaşam sürmektedir. Her konuda, kardeşi olan Ramo’yu destekleyen Hasan, ailesi uğruna kendini ateşe atacak kadar delikanlıdır.

Esra Bilgiç (Sibel): Cengiz Bey’in kızı olan Sibel, son derece aklî başında, iyi bir eğitim görmüş, cesur ve bir o kadar da güçlü bir kadındır. Çok düşkün olduğu babası ve ailesine karşı açılan savaş, hayatının tam anlamıyla değişmesine neden olmuştur. Kimin dost, kimin düşman olduğunun ayrımına artık varamayan Sibel’in yaşamış olduğu asıl savaş ise ruhundadır. Aşk mı yoksa nefret mi?

İdil Fırat (Fidan): Ramo’nun halası olan Fidan, son derece aklı başında, hakkaniyetli, söz sahibi ve aynı zamanda da oldukça eğlenceli bir kadın. Son derece güçlü olan sezgileri ve zekası sayesinde aile arasındaki dengeyi en iyi şekilde kurmaktadır. Yeğeni olan Ramo ile aralarındaki bağ son derece güçlüdür.

Cemre Baysel (Fatoş): Ramo’nun kız kardeşi olan Fatoş, içindeki her şeyi çekinmeden dışa vuran, tutku dolu, sonra ve bir o kadar da cesur bir genç kız. Sevdiği adamla evlenip bir yuva kurmak onun en büyük arzusudur. Ancak onun da önüne çeşitli engeller çıkacaktır.

Ne Zaman, Hangi Kanalda?

İlk kez 14 Ocak 2020’de ekranlara Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Ramo dizisi, ilerleyen bölümlerine her hafta Salı günü devam edecektir. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.

Bir önceki yazımız olan The Witcher 1. Sezon İncelemesi başlıklı makalemizde the witcher 1.sezon incelemesi, the witcher 1.sezon izle ve the witcher 2.sezon izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM