Osmanlı Yükseliyor Netflix Dizisi Ne Zaman Çıkacak? Konusu ve Oyuncuları

Osmanlı Yükseliyor Netflix Dizisi Ne Zaman Çıkacak? Konusu ve Oyuncuları

Osmanlı Yükseliyor dizisi yakın bir zaman içerisinde Netflix platformunda Hakan:Muhafız(The Protector) ve Beren Saat ile ikinci Türk dizisi çekmeye başlama kararı alan Netflix Platformu Osmanlı Yükseliyor dizisi ile üçüncü olarak kullanıcılarına aktarmayı düşünüyor. Osmanlı Yükseliyor dizisinde hangi oyuncular oynuyor, konusu ne, ne zaman çıkacak gibi sorularınıza elimizden geldiğince cevap vermek için sizlere bu yazıyı yazıyoruz. Sizler de bizim gibi neden Osmanlı Devleti’nin yükselişini dizi yapıyorlar diye merak edip şaşırmış olabilirsiniz ama bizim televizyonlarda yayınlanan Muhteşem Yüzyıl gibi mükemmel yükselişi anlatmayacağını düşünüyoruz bunun sebebi ise daha önceki birçok yapımında İslamiyet karşıtı olduğunu gösterdi.

Osmanlı Yükseliyor Netflix Dizisi Oyuncu Kadrosu

Netflix platformunda yayınlanacak dizi oyuncu kadrosunda Meryem Uzerli’nin yer alması bekleniyor sebebi ise daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ı başarılı bir şekilde oynamasıdır. Meryem Uzerli’nin yanında oynayacak olan kişi henüz bilinmiyor bildirildiği veya medyaya sızdığı taktirde sizlere buradan aktaracağız.

Şimdilik bildiğimiz tek oyuncusu Meryem Uzerli’dir sizlere buradan ileri ki günlerde dizi ile ilgili detaylar netleştikçe aktaracağız.

Osmanlı Yükseliyor Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix üçüncü Türk dizisi olan Osmanlı Yükseliyor’un ne zaman yayınlanacağı hakkında şu an net bir bilgi yok fakat 2019 yılı içerisinde çekimlerine başlanacağı bildirildi.

Bir önceki yazımız olan Merakla Beklenen Netflix Dizisi The Witcher Ne Zaman Yayınlanacak? başlıklı makalemizde the witcher 2. sezon, the witcher yeni sezon ve the witchter yeni sezon ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM