Netflix yeni dizi: Locke & Key

Netflix yeni dizi: Locke & Key

Netflix yeni dizi: Locke & Key

Netflix yeni dizi: Locke & Key; Kilit açıldı. Locke & Key ile gizemli bir maceraya çıkmaya hazır mısınız? Netflix yeni bir dizi ile karşımızda. Netflix yeni dizi: Locke & Key 1.sezonu ile 7 Şubat 2020 Cuma itibariyle Netflix platformundaki yerini aldı.

Üç kardeşin babalarını kaybetmesiyle, babalarının eski evine taşınırlar ve evde kendilerine çeşitli güçler, yetenekler veren sihirli anahtarların olduğunu keşfederler. Üç kardeşin baba yadigarı evde geçirdikleri gizemli, sihirli ve macera dolu öyküsünü anlatan Locke & Key dizisi, gizem ve sihir sevenleri bekliyor.

lockekey 1.sezon izle - Netflix yeni dizi: Locke & Key
Netflix yeni dizi: Locke & Key; Kilit açıldı

LOCKE & KEY Konusu Nedir

Netflix yeni dizi: Locke & Key, “LOCKE & KEY” konusu nedir; aile babasının acımasızca öldürülmesi sonucu, üç kardeşin anneleri tarafından yeni bir hayat kurmak ve çocukların daha iyi bir gelecek sağlayabilmek adına baba yadigârı eve taşınmaları sonucu gelişen hikâyeleri konu alıyor. Malikâne olarak nitelendirebileceğimiz bu ev birbirinden ilginç gizemlere ve süper güçlere sahip diyebiliriz. Malikânenin gizemli ve sihirli kapılarından geçen kişilerin çeşitli güçlere ve birbirinden ilginç dünyalara adım atmasını sağlayan oldukça gizem ve heyecanlı sahnelerin olduğu yapım, aynı zamanda evin kapıları içinden geçenleri dönüştürmekle kalmıyor kötülük konusunda da sınır tanımayan güçlerin ortaya çıkması ve bir yaratığı da ortaya çıkarıyor.

LOCKE & KEY 1.sezon Bölümleri

7 Şubatta 1.sezonu yayınlanan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor. Diğer dizilerde de olduğu gibi bu dizinin de bölüm süreleri 40 ile 57 dakika arasında değişmektedir. Netflix yeni dizi: Locke & Key bölümlerinin isimleri ise “Matheson’a Hoş Geldiniz“, “Tuzakçı / Koruyucu”, “Zihin Oyunları”, “Anahtarların Koruyucuları”, “Soyağacı”, “Siyah Kapı”, “İnceleme”, “Neşe Kaynağı”, “Yankılar”, “Gölgeler Tacı”

LOCKE & KEY Oyuncu Kadrosu

Darby Stanchfield (Nina Locke),

Connor Jessup (Tyler Locke),

Emilia Jones (Kinsey Locke),

Jackson Robert Scott (Bode Locke),

Sherri Saum (Ellie Whedon),

Petrice Jones (Scot),

Griffin Gluck (Gabe),

Bill Heck (Rendell Locke),

Steven Williams (Joe Ridgeway),

Coby Bird (Rufus Whedon),

Thomas Mitchell Barnet (Sam Lesser),

Laysla De Oliveira (Dodge),

Aaron Ashmore (Duncan Locke),

Kevin Alves (Javi)

Netflix yeni dizi: Locke & Key 2.sezonu ne zaman

Netflix yeni dizi: Locke & Key 2.sezonu onayı aldı. Bilindiği üzere dizilerin 2.sezonları onay aldıktan sonra çekimleri başlıyor. Netflix yeni dizi: Locke & Key 2.sezonu gelecek yılın başlarında da ikinci sezonuyla karşımıza çıkacak.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 22.bölüm tek parça İZLE başlıklı makalemizde Mucize Doktor 21.bölüm İZLE, Mucize doktor 21.bölüm izleme linki ve mucize doktor 21.bölüm tek parça izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM