Netflix Dizisi Baby 1. Sezon Başladı mı

Netflix Dizisi Baby 1. Sezon Başladı mı

Netflix, gençleri heyecanlandıracak yeni bir dizi projesini daha hayata geçirdi! Netflix 2019 dizi önerileri, dizilerden son dakika gelişmeleri, Netflix dizi önerileri 2019, Baby dizisi ne zaman, baby dizisi başladı mı? Baby dizisinin konusu nedir? Baby dizisinin oyuncu kadrosu? Tüm detaylarıyla haberimizde. 

Baby dizisi gençleri heyecanlandırdı

Netflix, gençliği heyecanlandıracak bir gençlik dizisini daha yayın hayatına geçirdi. Başrollerini, Benedetta Porcaroli, Alice Pagani, Riccardo Mandolini‘nin paylaştığı dizide gençler adete kendi hayatlarından kesitler bulmaktadır. Duygusal içerikli olan dizinin izleyici kitlesini de yine lise çağlarında olan gençler oluşturmaktadır. Dizinin konusu Roma‘da zengin ailelerin çocukları olan iki  tane genç kızın hem ailelerinden hem de okul arkadaşlarından sıkılıp şehrin yer altı dünyasını merak etmelerini ve bu esnada yaşadıkları serüvenleri anlatmaktadır.

babys - Netflix Dizisi Baby 1. Sezon Başladı mı

Baby 1. Sezon ve 1. Bölüm İle İzleyiciyi Ekranlara Kilitledi

Dizinin birinci sezonu yayın hayatına girdiği dakikadan itibaren izleyicisine heyecanlı dakikalar yaşattı. Chiara ve Ludovica okula yeni gelen Damiano ile hiç beklenmedik bir yakınlık oluşturmaktadır. Babası kızı Chiara ile aralarındaki gerginliği azaltmak için kendisine hediye verir. Bu arada Ludovica bir aile kutlaması sırasında beklenmedik bir olay ile  karşılaşır.Dizinin 5. bölümünde ise Ludovica oldukça canını sıkan bir haber alır. Bu esnada Chiara ailesi ile birlikte terapiye başlar.

Baby Dizisi Sıradanlık Mı İçeriyor?

 Hemen hemen her dizide olduğu gibi Baby dizisi sıradanlık mı içeriyor? Sorusu akılları karıştırmaktadır. Diziyi izleyenlerin bir kısmı zaten çok kısa olan bu dizinin diğer lise dizilerinden farklı olmadığını savunurken, bir kısmı ise izlemeye değer bir dizi olduğunu söylemektedir. Toplamda 6 bölümden oluşan ilk sezonun bitimi ile dizinin 2. sezonunun yayına geçmesini bekleyenlerin sayısı da epey artmış durumda.

Baby Gençlere Yol Gösterici Nitelikte Mi? Baby Dizisinin Konusu Nedir? 

Lise yıllarına dönmek isteyen kişiler ile lise yıllarında olanların izledikleri Baby gençlere yol gösterici nitelikte mi? Yoksa, içerisinden ders çıkarılması bir yana dursun, gençlerin daha çok kötü etkilenecekleri bir dizimi tartışmaları bulunmaktadır. Sonuç itibari ile lise dönemlerinde hemen herkes yaşadığı sıradan okul hayatından bıkmakta ve macera aramaktadır. Oysa ki hayat macera yaşayacak kadar kötü değildir. Macera eğer kişinin hayatına zarar veriyor ise o bir macera olmaktan da çıkacaktır. Gençlerin asıl kavraması gereken konu, bu tarz dizilerin tamamıyla vakit geçirmek üzere izlenmesi, aksi taktirde etkisinde kalınarak kötü işlere bulaşılabileceğidir. Pek tabi ki bir dizi izlerken belirli bir yaşın üzerindeki kişiler dahi kendilerinden bir parça bulurlar dizi içerisinde. Kaldı ki bu diziyi izleyen kesim daha hayatın çok başında olan kişilerden oluşmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Netflix Flaked Dizisi Ne zaman? Flaked 3.sezon Fragmanı başlıklı makalemizde 2018 netflix dizileri, 2019 netflix dizileri ne zaman çıkacak ve black mirror dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM