Netflix dizisi American Vandal 1.sezon 

Netflix dizisi American Vandal 1.sezon 

Netflix dizisi American Vandal 1.sezon 

Netflix dizileri arasında yer alan bir çok yapıttan birisi olan American Vandal dizisi kalitesiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. American Vandal 1.sezon, American Vandal dizisi 1.sezon ne zaman, American Vandal 2.sezon ne zaman, American Vandal Dizisi 1.sezon finali ve Netflix dizileri hakkında birçok bilgi ve haber detaylarıyla haberimizde.

dizigünlükleri american vandal min - Netflix dizisi American Vandal 1.sezon 

Netflix kaliteli ve seri dizi senaryoları izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Netflix dizileri sevilen içerikler arasında, korku, gerilim ve komedi başta yer alıyor.  Hem komedi hem de gerilimin birleşimi olan American Vandal, adından da anlaşılacağı üzere, suç belgesellerini vandallayan bir suç komedi dizisidir. Netflix dizileri arasında olan American Vandal, dizinin senaryosu herhangi bir gerçek kesitlere dayanmamaktadır. Eylül ayında çıkan ilk fragmanıyla, seyircinin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Hem Komedi Hem Gerilim Bir Arada yaşatıyor

Dizinin genelinde Polisiye alt yapıda yer alıyor. Dizi de Making A Murderer, The Keepers, Team Foxcatcher katılımıyla ve daha çok fazlasıyla Netflix’in en çok izlenen kategorilerinden biri olan suç belgesellerine lafı dolandırmadan sataşan 8 bölümden oluşturulmuş ve hem izleyiciler hem de yapımcılar tarafından büyük umutlar vaat ediyor. Netflix’in   yeni dizisi American Vandal, lise döneminde çok sorunlara yol açan, eşek şakasının ardındaki gerçekle suçluyu açığa çıkarmaya uğraşacak. Tyler Alvarez, Griffin Gluck, Jimmy Tatro, Camille Hyde, ​Eduardo Franco, Jessica Juarez, Lou Wilson, Camille Ramsey, G Hannelius ve Calum Worthy’nin gibi sevilen oyuncuların yer aldığı başarılı kadrosuyla oldukça kaliteli ve oldukça heyecanlı Netflix dizilerinden biri.

Bir Şaka birçok Gizemi Ortaya Çıkaracak  

En fazla 30 dakikalık bölümler şeklinde yayınlanan American Vandal, bir sabah fakültedekinin otoparkında bulunan, genellikle Öğretmenlere ait olan 27 arabanın üzerine, erkek cinsel organı çizilerek eşek şakası yapılmıştır. Çok büyük sorunlarla sonuçlanan oldukça zor ve masraflı bir ok o kadar da hoş olmayan bir lise şakasının faillerini araştırmaya başlayacaklar. 8 bölüm boyunca çevresince dick-drawer olarak da bilindiği için, okuldaki her problemde, kırılan yıkılan her şey de ilk bu çocuğun kapısını çalmaktadırlar. şüphelenilmektedir. Doğal olarak da kimin yaptığı bilinmeyen saldırının tüm sorumluluğu yüklenen üst sınıf öğrencisi Dylan Macwell’in bu şakada da payı olup olmadığını araştıran alt sınıflardan hevesli ve gizemli olayları çözmeye çok meraklı olan bir öğrencinin giriştiği belgesel aracılığıyla suçlu olup olmadığı açığa çıkacak.

Acaba Bu Şakayı Kim Yaptı?

”Türünün ciddi yapımlarının aksine daha komedi ve daha çok dikkat çeken Netflix dizisi,  bu şakayı kimim yaptığını konu eden American Vandal, sezon boyunca herkes tarafından ‘’acaba bu şakayı kim yaptı?’’ sorusuna cevap arayacak.

Bir önceki yazımız olan Kızım Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak başlıklı makalemizde kızım dizisi, kızım dizisi hangi kanalda ve kızım dizisi ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM