Netflix Dizileri 2020

Netflix Dizileri 2020

Netflix Dizileri 2020

Netflix dizileri 2020, 2019 yılını geride bırakmaya sayılı günler kala önümüzde ki yıl dizi ve film sektörü açısından çok çetin geçeceğine kesin gözüyle bakılıyor. 2020 yılı özellikle digital platformlar arasında büyük çekişmeye sahne olacak gibi gözüküyor. 2019 yılına gelecek olursak bu yıl Netflix’in yılı oldu diyebiliriz. Her kişiye ve yaşa uygun dizilerden oluşan Netflix dizileri 2019 takipçisi bol bir yılı geride bırakacak. Peki Netflix dizileri 2020 yılında bizleri hangi diziler bekliyor? İşte Netflix dizileri 2020 yılına damga vurması beklenen diziler;

2020 yılının Netflix kütüphanesinde bu yıl pek çok dizi yer almaktadır. Netflix dizileri 2020 olarak bu yılın Netflix dizileri olarak şu dizler yer almaktadır;

13.Reasons Why( Ölmek için 13 sebep)

Filmde okulda Hannah Baker’ın ölümüyle girilen yas anlatılmaktadır. Bir taraftan da Clay’in evine posta yoluyla kutu ulaştırılır.

Dead to Me 2. Sezon

Eşinin ölümüne neden olan bir trafik canavarını arayan kini kabaran bir eşi canlandıran dizide beklenmedik arkadaşlıklarda filmde konu edilmektedir.

İzlemeyenler için Dead to Me 1. Sezon Fragmanı 

Glow 4. Sezon

Final sezonuyla film yakın zamanda ekranlara elveda demeyi düşünmektedir. Film Los Angeles’ta bir grup kadının güreş kadınları olarak başladıkları yolculuğun sonu gelmekte ve bu sezon bu yolculuk bitecektir.

İzlemeyenler için Glow 3.Sezon Fragmanı

Hilda 2. Sezon

Güzel ve etkili animasyon filmlerinden birisi olan Hilda filminde ormandaki rahat ve mutlu evini terk edip büyük şehirde yaşamaya karar veren özgürlüğüne düşkün olan Hilda ve arkadaşlarının maceraları konu edilmektedir.

Kingdom 2. Sezon

Filmde kralın hasta olması baz alınarak ülkede bulaşan salgın hastalığın çözümünde veliaht prensine güvenilmektedir.

Narcos

Narcos filminde Meksika’da yaşanan uyuşturucu pazarının 80’li yıllardaki durumunu anlatmaktadır.

Ozark 3. Sezon

Finans danışmanı olarak görev alan başkarakter oyuncu ailesiyle birlikte Chicago’da Missouri2de yer alan Ozark’a gitmekte ve yaşamını aile burada sürdürmeye devam etmektedir.

Team Kaylie

Yasalarla derdi olan genç ve güzel yıldız Kaylie sonunda şöhreti bırakır ve ortaokul doğa kulübü lideri olarak yaşamına devam eder. Kaylie’nin doğa kulübündeki maceralarını film konu edinmiştir.

The Order 2. Sezon

Annesinin ölümüne neden olanlara karşı intikam peşinde koşan bir üniversite öğrencisinin yaşadığı korku ve gizem dolu maceraları film konu edinmiştir.

The Society 2. Sezon

Filmde zengin bir kasabada kasaba halkından bazı kişilerin gizemli şekilde ortadan kaybolmasının ardından West Ham gibi bazı genç sakinlerin hayatta kalabilmek için kurmuş oldukları topluluktan bahsetmektedir.

American Jesus

Filmde Hz. İsa’nın mesih olarak dönüşü konu edilmiştir. İnsanoğlunun son kurtuluş çaresi olarak kabullenilen durumda 12 yaşında bulunan bir çocuk yaşadığı kaderi kabul etmek durumunda kalır.

Centaurworld

Filmde bir savaş atının maceraları anlatılmaktadır. Yarı at olarak yarı insan olarak hayat yaşayan insanların bulunduğu yere gelen savaş atı bu eğlenceli diyarda yaşamaya başlar.

Eden

Filmde robotların son insan çocuğunu büyütmesi konu edilmiştir. Filmde Yasuhiro Irie yönetmen koltuğunda oturmaktadır.

Fate

Animasyon filmi olarak bilinen film drama türünde bir dizi olarak ekranlarda yer almaya başlayacaktır.

Followers

Filmde bir oyuncu adayının kendisinin izni olmadan çekilen resimlerinin instagram’da paylaşılmasının ardından ünlü bir hayata kavuşması ve kendisi gibi hayallerinin peşinden giden Tokyolu kadınlarla yaşadığı olaylar konu edilmektedir.

Ginny&Georgia

Filmde Ginny ve annesi Georgia’nın kaçışla geçen hayatı konu edilmektedir. En büyük hayalleri düzenli bir yaşam olan anne ve kızın bu hayali gerçek olacak mı filmi izleyerek öğrenebilirsiniz.

https://www.youtube.com/user/NewOnNetflix

Jupiter’s Legacy

Filmde süper güçlere sahip olan kişi ve ailelerinin yaşamları konu edilmektedir. Süper güçlerle başa çıkma mücadelesi ve bununla yaşamaya çalışmak heyecanlı olsa da bir o kadar da zordur. Film de tüm bu hisler anlatılmaya çalışılmaktadır.

Locke&Key

Babalarının öldürülmesinin arkasından üç kardeşin yaşam mücadeleleri filmde konu alınır. Üçkardeş kaderlerini değiştirecek olan anahtarlarla dolu bir evde yaşamaya başlar. Buradaki kardeşlerin maceralı yaşamları filmde konu alınmıştır.

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM