Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık 2019 İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık 2019 İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık 2019’da Mehmet Muharrem Erbay cinayetinde gelişmeler ile izleyenleri şaşırttı. Zeynep Ergül ve avukatının açıklamalarından sonra yaptığı açıklamalar neler?

Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölümde Neler Yaşandı?

Geçen hafta Zeynep Ergül ve kardeşi Cahit Ergül Mehmet Muharrem Erbay’ın cinayetinden dolayı savcı karşısına çıkmak üzere tutuklanmıştı. Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Zeynep Ergül’ün denetimli serbestlikle bugün tutukluluğunun bittiği öğrenildi ve Zeynep Ergül Avukatı Senem Sultan Hanım ile programa katıldı. Zeynep Ergül’ün Mehmet Muharrem Erbay cinayeti sebebi ile şüpheli görünen ağabeyi Cahit Ergül ve programa hiç çıkmayan diğer erkek kardeşi ise hala tutuklu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Rahmi Özkan’ın Torunu Hayata Gözlerini Yumdu

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te bugün duygusal anlar yaşandı. Programın sevilen ismi Avukat Rahmi Özkan’ın torunu Deha Uğur Özkan tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. 13 yaşındaki Deha Uğur Özkan’ın hastalığının akciğer kanseri olduğu belirtildi. Pazar günü defnedilen Deha Uğur Özkan’a baş sağlığı dileyen Müge Anlı ve programın doktorları Şevki Hoca ile Arif Hoca üzüntülerini dile getirirken başta Avukat Rahmi Özkan olmak üzere tüm Özkan ailesine başsağlığı dilediler. Şevki Hoca başsağlığı dileklerini ”ışıklar içinde uyusun” sözleri ile tamamladı.

Rahmi Özkan’ın torunu Deha Uğur Özkan için eğitim gördüğü TED İstanbul Koleji de baş sağlığı mesajı yayımladı. TED İstanbul Koleji’nin resmi sayfasında yapılan açıklama ”8. sınıf öğrencilerimizden Deha Uğur Özkan’ı uzun bir tedavi süreci sonrası kaybettik. Deha’mıza Allah’tan rahmet, kederli Özkan ve TED İstanbul Koleji ailelerine sabır ve başsağlığı diliyoruz” şeklindeydi.

Bir önceki yazımız olan MasterChef 24 Aralık 2019 İzle başlıklı makalemizde MasterChef, MasterChef 24 Aralık ve TV8 hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM