Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Aralık 2019 İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Aralık 2019 İzle

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Geçen Hafta Ne oldu? Zeynep Ergül kim? Zeynep Ergül ve ağabeyinin son durumu ne? Zeynep Ergül ve Cahit Ergül Tutuklandı mı?

Sabah kuşağının vazgeçilmez ismi Müge Anlı, hafta içi her sabah olduğu gibi 23 Aralık 2019 Pazartesi de ekranlara geliyor. Bu hafta da dopdolu bölümleri ile sevenleriyle buluşacak Müge Anlı ile Tatlı Sert ilginç olaylarla izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Zeynep Ergül ve Cahit Ergül Kim?

Zeynep Ergül, Müge Anlı’ya kayıp kızı Fatma’yı bulmak için başvurmuştu. Kızı Fatma’nın, evi beğenmeyip gittiğini iddia eden Zeynep Ergül 19 yaşındaki kızını bulmayı istiyordu. Fatma’yı bulan Müge Anlı olayın arkasında başka şeyler olduğunu da gördü. Fatma’nın evden gitmesine hak veren Müge Anlı eğitimi ve kalacak yer konusunda Fatma’ya destek olacağını belirtti. Zeynep Ergül’ün 5 çocuğu da yetiştirme yurtlarında büyümüş olduğu öğrenildi. 3 katlı evde oturan Zeynep Ergül evinin eksiklikleri için yardım istemişti. Engelli maaşı ile geçinen Ergül’ün daha sonra bir engelinin olmadığı ve 3 sene önce Müge Anlı’ya konu olan Mehmet Muharrem Elbay olayında şüphelilerden biri olduğu ortaya çıktı. Mehmet Muharrem Elbay olayında diğer şüpheli ise Zeynep Ergül’ün ağabeyi Cahit Ergül’dü.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Geçen Hafta Neler Oldu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te geçen hafta Mehmet Muharrem Elbay’ın kaybı ile ilgili gelişmeler oldu. Ölmeden önce Mehmet Muharrem Elbay’a 305 bin liralık senet imzalatan Cahit Ergül ve sürekli hasta olduğunu söyleyen fakat doktorlar tarafından numara yaptığı yönünde eleştiriler alan kız kardeşi Zeynep Ergül zanlı konumundaydı. Geçtiğimiz cuma günü büyük bir gelişme yaşandı ve Cahit Ergül ile Zeynep Ergül Mehmet Muharrem Elbay cinayeti ile ilgili savcı ile görüşmek üzere tutuklandı.

Bir önceki yazımız olan MasterChef 23 Aralık 2019 İzle başlıklı makalemizde MasterChef, MasterChef 23 Aralık ve TV8 hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM