Mucize Doktor yeni bölüm izle

Mucize Doktor yeni bölüm izle

Mucize Doktor yeni izle

Mucize Doktor Ali dudak dudağa

Mucize Doktor 13.bölüm fragmanı izle, Mucize doktor Ali öpüşme sahnesi!

Mucize Doktor rüzgârı esmeye devam ediyor. Son bölümde yaşananlarla birlikte ekran başında ki seyirciler Mucize doktor 13.bölüm fragmanını aramaya koyuldu. Heyecanlı şekilde devam Mucize doktor dizisinde hiç beklenmedik şeyler yaşanmaya devam ediyor.

Mucize Doktor 12.bölüm de neler oldu?

Mucize doktor 12. Bölüm de en önemli olaylardan birisi doktor Ali’nin birisine dokunma kararı. Dokunma kararını ilk kez doktor Ferman hocaya açıklayan Ali, ‘’bugün ben birisine dokunacağım’’ dedi. Birkaç kez denemesine rağmen başarılı olamayan Ali’nin başına hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır.

Mucize doktor 13.bölüm fragmanında neler oluyor

Hasta Ali’yi dudağından öptü!

Ali, Nazlı’nın hastalarından birisinin yanına konsültasyon için gittiğinde hasta doktor Ali’nin hiç beklemediği anda dudağından öper. Ali bu durum karşısında ne yapacağını bilemez. Ali için işler iyice sarpa sarmaktadır.

Mucize Doktor Ali öpüşme sahnesi - Mucize Doktor yeni bölüm izle
Doktor Ali’nin öpüşme sahnesi

Doktor Ali’ye saldırı

Hastane önünde hiç beklenmedik bir şey olur. Doktor Ali hastane önünde saldırıya uğruyor. Birçok problemle uğraşmak zorunda kalan Ali, bu çıkmazların içersin den nasıl çıkacağını bilmez. Nazlı’nın durumu ise Ali’yi oldukça üzer.

Nazlı’nın zor anları

Yanlış tedavi yüzünden hastanın ölümüne sebebiyet veren Nazlı, kurul karşısına çıkar. Ölümüne sebebiyet verdiği hastayı araştırmaya gelen Bakanlık müfettişleri hastaneye gelir. Adil ise Nazlı’yı korumak için büyük çaba sarf eder ama maalesef başarılı olamaz. Başhekimden, ambulans şoförüne, hastane görevlilerine kadar tüm hastane personeli sorguya çekilir. Nazlı’yı ise sadece bir kişi kurtarabilir o da Ferman hocanın savunmasıdır. Ama bu durum hastaneyi ekonomik olarak çok zor duruma sokacağı için Ferman hoca oldukça zor bir karar aşamasına gelir. Bu konuda ne yapacağını bilemeyen Ferman hoca Nazlı’yı zor durumda bırakır. Nazlı korkarak çıktığı kurul karşısında tüm umutlarının tükendiğini zanneder ama hiç beklemediği bir anda umut Nazlı’nın yanına olur.

Ali soruşturmanın ortasında içeriye dalıyor! Duygulu anlar

Ali soruşturmanın tam ortasında odaya dalarak tüm kurul heyetini şaşırtıyor. Nazlı için elinden gelen her şeyi yapan Ali, Nazlı için kurduğu cümleler ekran başında olan seyircilerin de duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu.

Kurulun Nazlı Kararı!

Kurul sonunda Nazlı kararını verir.

Mucize Doktor 13.bölüm Fragman

Her hafta olduğu gibi bu haftada gününde en iyisi olmayı başaran Mucize Doktor sosyal medyanın da en çok konuştuğu dizilerden birisi haline geldi. Bir çok otorite tarafından tam not alan Mucize Doktor reytinglerde de başarısını sürdürüyor. Mucize doktor sevenleri, daha şimdiden Mucize doktor 13.bölüm, Mucize doktor 13.fragmanı, Mucize doktor 14.bölüm ne zaman, Mucize doktor 13.bölüm izle vb. başlıklarla arama motorunda üst sıralarda yer alırken Mucize doktor dizisinin ne kadar çok takipçisi olduğunu da göstermiş oldu.

Mucize Doktor 13.Fragmanı izle

Bir önceki yazımız olan Haftalık dizi reytingleri başlıklı makalemizde 7 aralık reyting, çarşamba reyting ve cuma reyting hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM