Mucize Doktor Ali’nin Sözleri Duygulandırdı

Mucize Doktor Ali’nin Sözleri Duygulandırdı

Mucize Doktor Ali’nin Sözleri Duygulandırdı

Son yıllarda FOX TV’ nin öne çıkardığı yapımlardan birisi olan Mucize Doktor izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Ali Vefa’nın Ferman’a ‘’Herkes herkesi olduğu gibi kabulleniyor; bir tek ben, neden bir tek ben? Neden beni sevmiyorsunuz, ben size hayranım ama siz neden beni istemiyorsunuz? Ben de sizi sevmeyeceğim” demesi izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı.

İlk yayınlandığı günden itibaren kendine has bir kitle oluşturan ve herkesin takdirini kazanan Mucize Doktor gününde reytinglerde üst sıraları zorluyor. Dizinin en önemli karakteri otizmli Ali Vefa sözleriyle diziye damga vurdu.

mucize doktor - Mucize Doktor Ali'nin Sözleri Duygulandırdı

ALİ FERMAN KURUL KARŞISINDA

Oyunculuğuyla harikalar yaratan ve seyircisinden tam not alan Taner Ölmez son bölümde yine nefes kesti. 7 kasım Perşembe günü ekrana gelen son bölümde, markette yaşanan olay ve Ali’nin tıp dergisine kapak olmasından dolayı kurul karşısına çıktı. Zor anlar yaşan Ali’yi ise Ferman kurtardı.

FERMAN ALİ’Yİ KURTARDI

Kurul odasına giren Ferman’ın “Suç bende. Ali’yi markete ben gönderdim. Ayça Hanım’ın üstüne de ben saldım. Ameliyata ikna etmesi için elinden ne geliyorsa yapmasını söyledim. Ali Bey geldiğinden beri kaç kişinin hayatını kurtardı ama niye kimse bunlardan bahsetmiyor? Üstüne gelinecek biri varsa o kişi benim, Ali değil. Girmemiz gereken ciddi bir ameliyat var. Bilmenizi isterim ki Ali’siz yapamam.” sözleri kurulda şok etkisi yarattı.

mucize doktor 2 - Mucize Doktor Ali'nin Sözleri Duygulandırdı

ALİ FERMAN’IN ODASINA GİTTİ

Ali, olanlardan sonra teşekkür etmek Ferman’ın odasına girdi. Ali, minnetini dile getirdiği anlarda yerinde duramazken Ferman’ın verdiği bir haber karşısında hayal kırıklığına uğradı.

ALİ, FERMAN’IN CÜMLELERİYLE YIKILDI

Ali “Ben inanılmaz derecede mutluyum ve sizinle konuşursam mutluluğum daha da artacak. Siz beni kurulun karşısında kurtardınız. Bir şey söylemeyecek misiniz?” demesi üzerine Ferman’ın “Seni patoloji bölümüne gönderiyorum. Teşhis koymakta çok iyisin. Rotasyon çok önemli ve herkes için iyi olacak.” sözleri karşısında yıkıldı.

“NEDEN BENİ SEVMİYORSUNUZ? BİR TEK BEN, NEDEN BİR TEK BEN?”

Ferman’ın “Adil Hoca’yı tehlikeye atıyorsun. Hocamın gitmesine bir kez engel oldum ama ikinciye olamayabilirim. Patolojide kimse şikayet etmeyecektir kısa sürede sevdirirsin kendini” sözleri Ali üzerinde çok fazla etki yaptı. Ali cerrahi asistan olmak isterken patolojiye gönderildiğini öğrenince, “Neden beni sevmiyorsunuz. Herkes herkesi olduğu gibi kabulleniyor, bir tek ben, neden bir tek ben? Neden beni sevmiyorsunuz, ben size hayranım ama siz neden beni istemiyorsunuz? Ben de sizi sevmeyeceğim.” Sözleri herkesi duygulandırdı.

Bir önceki yazımız olan Master Of None konusu ve Master Of None dizi incelemesi başlıklı makalemizde Aziz Ansari, Master Of None ve Master Of None dizisi inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM