Mucize Doktor 16.bölüm İZLE

Mucize Doktor 16.bölüm İZLE

Mucize Doktor 16.bölüm İZLE

Mucize Doktor 16.bölüm İZLE, Mucize Doktor 16.bölüm fragmanı yayınladı. Fragman oldukça heyecanlı sahneler yer alırken, izleyiciler mucize doktor 16.bölüm akşamını iple çekiyor. Fox tv’nin reyting rekortmen dizisi Mucize Doktor her hafta olduğu gibi bu haftada kendi gününde ekranlara gelecek.

Mucize Doktor 16.bölüm İZLE, Nazlı, Ali’ye olan aşkını kabulleniyor

Fox Tv ekranlarında Perşembe günleri yayınlanan Mucize Doktor dizisi, Perşembe günlerinin yanı sıra haftalık reyting sonuçlarında da lider konumda olan ve izleyici sayısını gün geçtikçe arttıran Mucize Doktor dizisi çok büyük ilgi görüyor.

mucize doktor 16.bölüm İZLE - Mucize Doktor 16.bölüm İZLE
Mucize Doktor 16.bölüm İZLE, Nazlı, Ali’ye olan aşkını kabulleniyor

Nazlı, Ali ile balo gecesinde dans ettikten sonra Ali’ye olan hisleriyle yüzleşiyor. Açelya’nın Nazlı’ya tüm gerçekleri söylemesi Nazlı’da büyük etki yapmış, kabullenme sorunu yaşamasına neden oldu. Diğer taraftan Ali ise Nazlı’yla yakından ilgilenen birisinin olmasını kabullenemez ve büyük üzüntü yaşar. Nazlı ise Ali’ye olan hisleriyle yüzleşmesine rağmen bir türlü kabul edemez. Açelya’nın gerçekleri bir bir Nazlı’nın yüzüne vurması Nazlı’da çok büyük etki yapacaktır. Tüm bu olayların üzerine Ali’ye karşı olan tavırlarında çok büyük değişiklik olan Nazlı’da bu tavırlar Ali tarafından da hissedilir.

Nazlı’nın değişen tavırlarına bir türlü anlam veremeyen Ali, bu durumu Adil hocayla konuşur. Adil hoca her şeyin farkında olmasına rağmen ve bunun aşk olduğunu bilmesine rağmen Ali’ye bu durumu nasıl açıklayacağını bilemez.

Ali ve Nazlı aşkı gerçek olacak mı? Mucize doktor 16.bölüm bu akşam tüm cevaplarıyla seyircilerini ekranlara kilitleyecek gibi gözüküyor.

Mucize Doktor 16.bölüm Fragmanı İzle

Mucize Doktor 16.bölüm canlı İzle link!

https://www.youtube.com/channel/UCWFSXbEYo0PmWWokRjHdSSQ

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM