Mucize Doktor 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Mucize Doktor 11.bölüm izle

Mucize Doktor 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Mucize Doktor 11.bölüm izle

Mucize Doktor 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Mucize Doktor 11.bölüm izle

Fox Tv nin sevilen dizilerinden birisi olan Mucize Doktor, seyircilerini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Mucize Doktor 11.bölüm ne zaman hangi kanalda? Mucize doktor canlı izle. Mucize doktor 11.bölüm fragmanı ve diğer tüm detayları haberimizde.

Mucize Doktor 11.bölüm fragmanı yayından kaldırıldı.

Mucize Doktor 11.bölüm fragmanı ufak bir dikkatsizlik yüzünden apar topar yayından kaldırıldı. Yayınlanan fragman ’da Doktor Nazlı’nın “Tüm damarlar tümörlerle kaplı” yerine “Tüm tümörler damarlarla kaplı” demesi üzerine, 11.bölüm fragmanı apar topar yayından kaldırıldı. Yapılan bu gaf Mucize Doktor dizisini yakından takip eden seyircileri tarafından affedilmedi ve sosyal medyada birçok eleştiri aldı.

Mucize Doktor ne zaman hangi kanalda

Perşembe akşamları Fox Tv de saat 20.00 da yayınlanan Mucize Doktor büyük kitleler tarafından takip edilmeye devam ediyor. Her zaman olduğu gibi bu akşamda saat 20.00 da seyircisiyle buluşacak olan Mucize Doktor, yeni bölümde neler olacağı merak konusu.

mucize doktor r - Mucize Doktor 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Mucize Doktor 11.bölüm izle
Mucize Doktor 11.bölüm ne zaman hangi kanalda? Mucize doktor canlı izle. Mucize doktor 11.bölüm fragmanı

Mucize Doktor Canlı İzle

Yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevilen diziyi cep telefonu yada bilgisayardan izlemek isteyen seyircileri internette Mucize Doktor canlı izle diyerek Fox tv nin internet sitesinden de canlı olarak takip edebilmektedirler.

Yeni bölümde Bahar hastaneye geliyor

Mucize doktor 11.bölüm de Bahar hastaneye gelerek Doktor Ali ile duygulandıran bir konuşma yapıyor, Bahar’ın bu konuşması Mucize Doktor izleyicilerini oldukça şaşıracak gibi görünüyor.

Mucize Doktor 11.bölüm de neler olacak

Mucize doktor 10.bölüm de yaşanan olaylardan sonra bilindiği üzere Doktor Ali patoloji bölümüne transfer olmuştu. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Doktor Ali, patoloji bölümüne alışmakta da zorlanmaktadır. İşin en kötüsü ise maalesef artık Nazlı da Doktor Ali’nin cerrahiye geri dönmesine yardım etmeme kararı alır. Tüm bu olayların yaşandığı sırada tüm cerrahi ekibi alınması imkansız bir tümörle mücadele etmektedir. Tümörü olan hastanın yaşaması neredeyse imkânsızdır. Diğer taraftan Beliz yeni doğum yapan arkadaşıyla ilgili şüpheleri vardır. Tüm bu vakaların sınırında olan Doktor Ali, cerrahiye dönme çabaları içeresindedir. Doktor Ali yine herkesi şaşırtacak mı? Mucize doktor 11. Bölümü iple çekiyoruz.

mucize doktor 11 - Mucize Doktor 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Mucize Doktor 11.bölüm izle
Mucize doktor 11.bölüm de Bahar hastaneye gelerek Doktor Ali ile duygulandıran bir konuşma yapıyor, Bahar’ın bu konuşması Mucize Doktor izleyicilerini oldukça şaşıracak gibi görünüyor.

Mucize Doktor 11.bölüm fragmanı

Mucize Doktor 12.bölüm ne zaman? Mucize doktor 12.fragman izle

Mucize doktor 12.bölüm her zaman ki gibi perşembe günü Fox tv de saat 20.00 da izleyicileriyle buluşacak. Mucize doktor 12.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı an sizlerle paylaşmış olacağız.

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman 1.Bölüm Hangi Kanalda? Kuruluş Osman 1.bölüm özeti ve Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanı izle başlıklı makalemizde kuruluş osman 1.bölüm, kuruluş osman 1.bölüm izle ve kuruluş osman 2.bölüm fragmanı izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM