Kuruluş Osman 2.bölüm ne zaman, hangi kanalda

Kuruluş Osman 2.bölüm ne zaman, hangi kanalda

Kuruluş Osman 2.bölüm ne zaman, hangi kanalda

Reyting sonuçlarına göre haftanın lideri konumunda olan Kuruluş Osman başarısıyla tüm gözleri üzerine çekti. Oyuncu kadrosu ve işlediği konuyla oldukça başarılı bir grafik yakalayan Kuruluş Osman sevenleri tarafından internette ‘’Kuruluş Osman 2.Bölüm ne zaman’’ ‘’Kuruluş Osman 2.bölüm izle’’ yoğun arayış içerisindeler.

Kuruluş Osman 2.bölüm ne zaman? Kuruluş Osman hangi kanalda? Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanı ve Kuruluş Osman reyting sonuçları, Kuruluş Osman ile ilgili tüm detaylar ve Kuruluş Osman Son dakika haberleri haberimizde.

Reyting sonuçlarında lider

Bilindiği üzere Diriliş Ertuğrul beyin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi, reyting rakamlarına göre de Diriliş Ertuğrul’un başarısını devam ettiriyor gözüküyor. Diriliş Ertuğrul’un final yaptığı günden bu yana Diriliş sevenlerin yoğun arayışı içersin de olan Kuruluş Osman ne zaman? Kuruluş Osman hangi kanalda? Vb. sorular artık cevabın buldu. Kuruluş Osman 1.bölüm 20 Kasım Çarşamba günü saat 20.00 da ATV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Daha ilk bölümden reytinglerde lider olması başardı. İşte haftanın reyting sonuçları ve Kuruluş Osman reyting sonucu;

 

REYTİNG SONUÇLARI - Kuruluş Osman 2.bölüm ne zaman, hangi kanalda
Reyting sonuçlarına göre haftanın lideri konumunda olan Kuruluş Osman başarısıyla tüm gözleri üzerine çekti.

Kuruluş Osman 2.bölüm ne zaman, Kuruluş Osman hangi kanalda?

Kuruluş Osman 2.bölüm her zaman ki gibi, ATV ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Diriliş Ertuğrul’da olduğu gibi Çarşamba günleri ekrana gelen dizi, saat 20.00 da başlıyor.

Kuruluş Osman 2.bölüm canlı izle

Kuruluş Osman 2.bölüm canlı izle; Kuruluş Osman dizisini televizyondan takip edemeyenler için cep telefonlarından da canlı olarak izleme imkânı bulunuyor. İnternet adresine Kuruluş Osman 2.bölüm canlı izle yazdığınız da karşınıza ATV kanalının sitesi gelecektir. ATV nin resmi internet sitesinden de problem yaşamadan Kuruluş Osman 2.bölümünü sorunsuz izleyebilirsiniz. Aynı zamanda gününde ve saatinde izleyemediğiniz takdirde, yine internet adres çubuğuna Kuruluş Osman 2.bölüm izle yazarak ATV nin resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Kuruluş Osman 1.bölümde Neler oldu

Kuruluş Osman ilk bölümünde Osman bey can yoldaşı Bamsı’nın oğlu Aybars’ı düştükleri pusuda kaybetmiştir. Yas ilan edilen obada Bamsı şehit babası olmuş, Osman bey ise can yoldaşının intikamını almak için yemin etmiştir. Güvendiği Alpleriyle içine düştüğü tuzaktan kurtulmanın planlarını yapan Osman bey, Tekfurun kalesine giderek, gizlice Tekfurla görüşür. Fakat orada da onu hiç beklemediği sürprizler karşılar.

Kuruluş Osman 2.bölüm de neler olacak

Osman bey içinde bulunduğu tuzaktan kurtulmaya çalışırken birde Tekfurun öldürülmesiyle tüm suçlar ve tekfurun cinayeti onun üzerine kalır. Tekfurun komutanı ise Osman bey’in amcası Dündar bey’in kızını esir alır. Osman bey çok zor durumda kalır. Ya teslim olacaktır, ya da amcası Dündar bey’in kızı Aygül ölecektir.

Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanını izle

Daha ilk bölümden reytinglerde lider olan ve tüm gözleri üzerine çeken Kuruluş Osman’da ikinci bölüm merakla beklenmektedir. Kuruluş Osman 2.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Mucize Doktor 11.bölüm izle başlıklı makalemizde Mucize Doktor 11.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı, Mucize Doktor 11.bölüm izle ve mucize doktor 12.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM