Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanı; Moğolların gazabı

Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanı; Moğolların gazabı

Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanı; Moğolların gazabı

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Kuruluş Osman 10.bölümü ile ekranlara geldi. Aksiyon, heyecan ve çok daha fazlası… Bir dizide ne ararsanız her şeyin olduğu bir dizi diyebiliriz Kuruluş Osman. Dün akşam ekranlara gelen Kuruluş Osman 10.bölüm yine bol aksiyon ve heyecanıyla seyircileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Kuruluş Osman 10.bölüm izle, Kuruluş Osman 11.bölüm ne zaman, Kuruluş Osman son bölüm izle, Kuruluş Osman yeni bölüm, Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanı izle, Kuruluş Osman 11.bölüm ne zaman vb. başlıklarla ilgili ve Kuruluş Osman son dakika bilgilerini sitemizde bulabilirsiniz.

ATV’nin rekortmen dizisi Kuruluş Osman son bölümde yine ortalık birbirine girdi. Özellikle Alişar’ın Kayı obasını basması ve tehditler savurması Dündar bey ve oba beyleri çok zor durumda bırakmıştır. Osman bey her zaman ki gibi hedeflerin odağında olmuştur. Alişar’ın adamları tarafından pusu sonucu ağır yaralanan Gündüz bey iyileşme sürecindedir. Osman ise Alişar ve Sofia’nın gizli planlarını öğrenir. Bir taraftan Moğol tehlikesi, diğer tarafta Alişar ve Sofia ile mücadele eden Osman çok zor durumda kalmıştır.

Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanı; Moğolların gazabı

Diriliş Ertuğrul dizisinden beri beklenilen Moğollar sonunda Söğüt topraklarına ayak basmıştır. Moğollar öyle bir geldiler ki, çoluk çocuk demeden herkesi kılıçtan geçirmişlerdir. Dündar bey ve Gündüz’ün kollarına kelepçe takan Moğollar esir almışlardır. Osman ve Alpleri han’ı basarak Moğollar ile karşı karşıya gelir. Osman ve Moğol komutanı ilk kez göz göze gelirler. Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanında ise şu sözler büyük dikkat çekiyor “Ya şehadet şerbeti içeriz, ya da yolumuza hür devam ederiz!” Osman ve Alpleri Moğol gazabını nasıl atlatacaklar? İşte Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanı

Kuruluş Osman 11.bölüm fragmanı İZLE

Kuruluş Osman 11.bölüm ne zaman

Kuruluş Osman 11.bölüm bir hafta sonra kendi gününde 19 Şubat Çarşamba günü yine ATV ekranlarında olacak.

Bir önceki yazımız olan 12 Şubat 2020 reyting sonuçları; Kuruluş Osman reyting başlıklı makalemizde 12 Şubat 2020 reyting sonuçları; Kuruluş Osman reyting, acun reyting ve Acun reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM