Kuruluş Osman 10.bölüm ne zaman, hangi kanalda

Kuruluş Osman 10.bölüm ne zaman, hangi kanalda

Kuruluş Osman 10.bölüm ne zaman, hangi kanalda

Kuruluş Osman hız kesmeden yoluna devam ediyor. Her bölüm ayrı bir heyecan olan Kuruluş Osman, Osman bey dengeleri değiştiriyor. Her hafta olduğu gibi bu haftada reyting sonuçlarına göre haftanın lideri konumunda olan Kuruluş Osman başarısıyla tüm gözleri üzerine çekti. Oyuncu kadrosu ve işlediği konuyla oldukça başarılı bir grafik yakalayan Kuruluş Osman sevenleri tarafından internette ‘’Kuruluş Osman 10.Bölüm ne zaman’’ ‘Kuruluş Osman 10.bölüm izle’’ yoğun arayış içeresindeler.

Kuruluş Osman 10.bölüm ne zaman, Kuruluş Osman canlı izle, Kuruluş Osman hangi kanalda, Kuruluş Osman 10.bölüm fragmanı ve Kuruluş Osman reyting sonuçları, Kuruluş Osman ile ilgili tüm detaylar ve Kuruluş Osman Son dakika haberleri haberimizde.

OSMAN KALANOZ’U ÖLDÜRÜYOR

Kuruluş Osman da Osman bey, obada ve bölgede tüm dengeleri değiştirmeye devam ediyor. Kulucahisar kalesinin kumandanı Kalanoz’u öldürüp kalenin önüne atması Sofia’yı çok kızdırır. Kalanoz’un cesedi akşam yemeğindeki Sofia ve Alişar’ın önüne getirilir. Bu durum karşısında Sofia yine hain planlarını devreye sokar ve Alişar beyin kanına girerek onu Osman bey ve Kayı obasına karşı kullanmaya çalışır.

OSMAN VE ALİŞAR BEY ARASINDA GERİLİM

Osman bey ve Alişar Bey arasındaki gerilim dizinin 9.bölüme damgasını vurur. Tüm izleyiciler tarafından Osman bey’in Alişar bey’i öldürmesini bekler fakat Osman bey sabırlı davranarak Alişar bey’i tuzağına çekmeye karar verir. Konya’dan saraydan Moğollar tarafından gönderilen altınlara el koyan Osman bey ve Alpleri Alişar beyi çok kızdırır. Bu bölümde Salvador’un Müslüman olması ve Bamsı beyin onu affetmesi diziye damga vurmuştur.

Reyting sonuçlarında lider

Bilindiği üzere Diriliş Ertuğrul beyin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisi, reyting rakamlarına göre de Diriliş Ertuğrul’un başarısını devam ettiriyor gözüküyor. Diriliş Ertuğrul’un final yaptığı günden bu yana Diriliş sevenlerin yoğun arayışı içersin de olan Kuruluş Osman ne zaman? Kuruluş Osman hangi kanalda? Vb. sorular artık cevabın buldu. Kuruluş Osman 9.bölüm 5 Şubat Çarşamba günü saat 20.00 da ATV ekranlarında seyircisiyle buluştu. İşte haftanın reyting sonuçları ve Kuruluş Osman reyting sonucu; Kuruluş Osman 10.bölüm ne zaman, Kuruluş Osman hangi kanalda?

Kuruluş Osman 10.bölüm her zaman ki gibi, ATV ekranlarında sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Diriliş Ertuğrul’da olduğu gibi Çarşamba günleri ekrana gelen dizi, saat 20.00 da başlıyor.

Kuruluş Osman 10.bölüm canlı izle

Kuruluş Osman 10.bölüm canlı izle; Kuruluş Osman dizisini televizyondan takip edemeyenler için cep telefonlarından da canlı olarak izleme imkânı bulunuyor. İnternet adresine Kuruluş Osman 10.bölüm canlı izle yazdığınız da karşınıza ATV kanalının sitesi gelecektir. ATV nin resmi internet sitesinden de problem yaşamadan Kuruluş Osman 10.bölümünü sorunsuz izleyebilirsiniz. Aynı zamanda gününde ve saatinde izleyemediğiniz takdirde, yine internet adres çubuğuna Kuruluş Osman 10.bölüm izle yazarak ATV nin resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz.

Kuruluş Osman 10.bölüm fragmanını izle

Daha ilk bölümden reytinglerde lider olan ve tüm gözleri üzerine çeken Kuruluş Osman’da ikinci bölüm merakla beklenmektedir. Kuruluş Osman 10.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 22.bölüm tek parça İZLE başlıklı makalemizde Mucize Doktor 21.bölüm İZLE, Mucize doktor 21.bölüm izleme linki ve mucize doktor 21.bölüm tek parça izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM