Kuaförüm Sensin 23 Aralık 2019 İzle

Kuaförüm Sensin 23 Aralık 2019 İzle

Kuaförüm Sensin 23 Aralık 2019 Pazartesi bölümünde neler oldu? Hangi kuaförün yaptığı saç ön plana çıktı. Kuaförüm Sensin 23 Aralık 2019 Pazartesi bölümüne dair her şey haberlerimizde.

Kendine güvenen kuaförlerin en iyi saçı ve makyajı ben yaparım dediği tek program Kuaförüm Sensin’de büyük ödülün sahibi olmak için kuaför ve makyözler hünerlerini sergileyerek birinci olmaya çalışıyor.

Kuaförüm Sensin Geçen Haftanın Birincisi Kim?

En iyi saç ve makyajın kazandığı Kuaförüm Sensin’de geçen haftaki takımlar kuaför Taner Güneri, makyaj Aslı Yazar ve model Tuana Su Akın, ikinci takım kuaför Betül Çetin, makyöz Şükran İşanlarlar model Emine Kaya, üçüncü takım kuaför Tayfun Ateşoğlu, makyöz Serap Varol ve model Ferzan Antal Bilek, dördüncü takım kuaför Hasan Ağın, makyöz Buse Şimşek ve model Simge Gökmen’di.

Geçen hafta Kuaförüm Sensin’de birinci olan takım kuaför Tayfun Ateşoğlu ve makyöz Serap Varol oldu. Tayfun ve Serap ikilisi beğenileri toplayan yaptıkları saç ve makyaj ile 10 bin liralık ödülü almaya hak kazandılar. Kuaförüm Sensin’in ikinci olan takımı ise kuaför Taner Güneri ve makyöz Aslı yazar oldu.

Kuaförüm Sensin’de Geçen Hafta Kim Elendi?

Günün birincisinden sonra Kuaförüm Sensin’de yarışmaya veda eden isim de açıklandı. Geçen hafta Kuaförüm Sensin’de ilk defa iki takım da eşit puan alarak haftanın sonuncusu oldu. Bu iki takımdan biri kuaför Hasan Ağın ve makyöz Buse Şimşek iken diğeri kuaför Betül Çetin ve makyöz Şükran İşanlarlar. Muammer Ketenci ve Ayşegül Kartal iki takımın da Kuaförüm Sensin’de devam etmesi gerektiğini savunurken Adnan Serter iki takımın da gitmesini istedi. Sonuç olarak ikiye bir olarak iki takım da Kuaförüm Sensin 23 Aralık 2019 pazartesi bölümünde yer alacak.

Kuaförüm Sensin Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanıyor?

Saç ve makyaj modasına dair ekranların tek programı olan Kuaförüm Sensin hafta içi her gün saat 12.15’te Show Tv’de sevenleri ile buluşuyor.

Bir önceki yazımız olan Gelinim Mutfakta 23 Aralık 2019 İzle başlıklı makalemizde Gelinim Mutfakta, Gelinim Mutfakta 23 Aralık ve Kanal D hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM