Kızım Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak

Kızım Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak

Kızım Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak? Kızım Dizisi Son Bölümde Öykü ‘ye neler olacak?

Fox TV ekranlarının en çok sevilen ve rağbet gören dizisi kadın, dolu dolu ilerlemeye devam ediyor. Kızım Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak? Gerek oyuncuları ve gerekse sahip olduğu konu ile adından oldukça söz ettiren dizi, bu sayede izleyiciler tarafından ciddi bir merak konusu haline geldi. Peki Kızım dizisinin ana teması ve konusu nedir? Dizi kadrosu hangi oyunculardan oluşuyor? Son bölümde neler oldu? Tüm bunlara yazımızın devamında

kızım dizisi dizi günlüklerii min - Kızım Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak

Kızım Dizisinin Konusu

Henüz 8 yaşında olan Öykü, algısı son derece açık, ve empati duygusu da oldukça gelişmiş küçük bir kız çocuğudur. Bu yaşına kadar yanında büyüdüğü teyzesi omu terk edince daha önce hiç tanımadığı babası olan Demir‘i bulmaya koyulur. Yetimhanede büyümüş olan ve aynı zamanda da dolandırıcılık yapan bir yetişkin olan Demir, Öykü‘nün onu bulduğu gün işlediği bur suçtan dolayı tutuklanır. Çıktı mahkeme ise kızı olan Öykü’ye bakması koşulu ile onu serbest bırakır. Demir ise karşısına beklemediği bir anda çıkan Öykü ile yaşamak istememektedir.

Büyük Vurgun

Demir ve onun ortağı olan Uğur, bir taraftan Öykü‘den kurtulmanın bir yolunu bulmaya çalışırlarken diğer taraftan da büyük bir vurgun yapma hazırlığına düşerler. Planlamış oldukları bu büyük vurgunun hedefinde yer alan Candan ise dışarıdan bakıldığında sakin bir hayata sahipmiş gibi görünse de aslında geçmişin tüm acılarını içinde saklamaktadır. Tesadüfler dahilinde bir araya gelen bu insanları hiçbirinin bilmediğiyse; küçük öykünün sakladığı o büyük sırdır.

Kızım Dizisi Oyuncuları 

Kızım dizisi oyuncu kadrosu, canlandırmış oldukları karakterleri ile bu şekilde:

Buğra Gülsoy (Demir rolünde)

Leyla Lydia Tuğutlu (Candan rolünde)

Beren Gökyıldız (Öykü rolünde)

Serhat Teoman (Cemal rolünde)

Tugay Mercan (Uğur rolünde)

Sinem Ünsal (Sevgi rolünde)

Suna Selen (Hacı Ana rolünde)

Selin Şekerci (Asu rolünde)

Son Bölümde Neler Oldu?

Dizinin izleyici karşısına çıkan son bölümünde izleyicilerde adeta şok etkisi yalan anlar yaşandı. Candan‘ın evlenme teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Demir, bu teklife olumlu yanıt verdi. Yayınlanan son bölümün ardından neler yaşanacağı çok merak ediliyor. İzleyiciler yeni bölümü büyük bir heyecan içerisinde bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak başlıklı makalemizde gülperi, gülperi dizi oyuncuları ve gülperi dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM