Kadın Dizisinde Hangi Oyuncular Ayrılıyor?

Kadın Dizisinde Hangi Oyuncular Ayrılıyor?

Kadın Dizisinde Yeni Yılda Vedalar Başladı

Sezon arasına giren Kadın dizisinin ilk bölümü 2019 yılının ocak ayında tekrar ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Fakat dizinin yeni bölümü gelmeden birçok haber yayılmaya başladı. Dizinin fragmanını izlediğimizde bir ölüm sahnesi olduğunu görmekteyiz. Fakat bu ölüm kime ait tam olarak gösterilmiyor. Onun dışında yapılan açıklamalara baktığımızda diziden bir ismin ayrıldığını görmekteyiz. Bu iki olay arasında bağlantı kurduğumuzda, diziden ayrılan kişinin fragmanda ölen kişi olduğunu tahmin edilmektedir. Fakat bu olay hakkında yapılan resmi bir açıklama veya kesin bir bilgi yoktur. Sıkı takipçilerin yaptığı dedikodular kapsamında Kadın dizisi hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

Kadın Dizisi Yeni Bölümü Ne Zaman Başlayacak?

Türkiye’de ve çoğunlukla dünya genelinde aralık ile ocak ayları arasında sezon finalleri verilmektedir. Kadın dizisi de bu kapsamda bir araya vermeye gitti. Aradan sonra yayınlanacak ilk bölümün tarihi ise yapılan duyuru ile izleyicilere duyuruldu. Resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre Kadın dizisi ilk bölümü 22 Ocak 2019 tarihinde aynı kanalında, aynı gününde ve aynı saatinde devam edecek. Saat ve gününde değişiklik olmaması çoğu izleyicisini sevindirmiş görünüyor.

Kadın Dizisi Yeni Bölümde Kim Ölüyor?

Kadın dizisi araya girmeden önce yayınlanan son bölümde Münir’in adamları eve girerek Bahar ve çocuklarını almak isterler. Fakat evde karşılaştıkları manzarada Bahar ve çocuklarından başka 3 isim daha bulunmaktadır. Baharın evde olmayışından kaynaklı olarak üç isimden birinin öldüğü düşünülmektedir. Yardımcı başrol oyuncuları olan Hatice, Ceyda ve Yeliz üçlüsünden biri vurularak öldürülecektir. Fakat son bölümün bitiş sahnesi tam burada gerçekleşmiştir. 22 Ocak 2019 tarihinde yayınlanacak olan ilk bölümde kimin öldüğünü göreceğiz. Bu kapsamda bir isim diziden ayrılmış olacak.

Kadın Dizisi Diziden Kim Ayrılacak?

Hatice karakterini canlandıran Bennu Yıldırım setten oldukça büyük para talebinde bulunuyordu. Dolar kuru yüzünden kemer sıkma yoluna giden yapımcılar ise fazla ücret ödeyemeyecekleri kişiler ile anlaşma yoluna varmaya çalışıyor. Bu kapsamda Hatice karakterinin dizideki hikayesinin de bitmeye yakın olduğunu düşünürsek, anlaşmaya varılamamıştır. Böylece Bennu Yıldırımın diziden ayrıldığı yönünde tahminler ağır basmaktadır. Fakat farklı iddialar da mevcuttu bir konumuzda ise ona değindik incelemek ister iseniz konumuza gidebilirsiniz;

Kadın Dizisi Yeliz Öldü Mü?

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM