Kadın Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Kadın Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Kadın Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Kadın Dizisi Bu Bölümde Çok Duygulandırıyor!

İki çocuğuyla hayata tek başına tutunmak zorunda kalan Bahar ve çocuklarının çektiği sıkıntıları konu edinen Kadın dizisi, yayınlandığı ilk günden bu yana izleyiciden büyük bir ilgi görmüş durumda. Şuan ikinci sezonunda olan Kadın, her hafta salı günü Fox Tv ekranlarında saat 20.00‘ı gösterdiğinde izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Peki Kadın dizisinin ana teması ve konusu nedir? Dizi kadrosu hangi oyunculardan oluşuyor? Son bölümde neler oldu? Yeni bölümde neler yaşanacak? Tüm bunlara yazımızın devamında detaylıca değineceğiz.

kadın dizi günlükleri min - Kadın Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Kadın Dizisinin Konusu

Kadın; sahip olduğu iki çocuğunun sorumluluğunu ve sevgisini hiç yılmadan yüreğinde taşıyan Bahar’ın, tüm zorluklara ve maddi güçlüklere rağmen onları güldürmeyi ve hayatı coşkulu hale getirmeyi başaran fedakar anneliğini konu edinmektedir. Henüz daha 8 yaşındayken annesi tarafından terk edilen Bahar, daha sonraki yıllarda babaannesini ve ardından babasını da kaybeder. Yaşama yalnız tutunurken bir anda Sarp ile tanışır ve aralarında çok büyük bir aşk başlar. Evlenip iki çocuk sahip olduktan sonra hayatını kaybeder ve Bahar iki çocuğuyla hayatla mücadele etmek zorunda kalır. Ancak çok sevdiği kocası Sarp ile olan anıları, onunla yaşadığı tüm güzel günleri hayallerinde yaşatmaya devam eder ve kalbini yeni bir aşka kapatır. Ancak Bahar’ı çocukken terk etmiş olan annesinin ve ailesinin hayatına tekrar girmesi ve aynı zamanda taşındığı yeni mahallesi, çocuklarına ve kendisine bambaşka bir kapı aralar. Konusu bu çerçevede gelişen Kadın, hayatın ağır mücadelesini sırtlanmış kadınların yaşamlarını sade bir gerçeklikle ekranlarda sergiliyor.

 

Kadın Dizisi Oyuncuları 

Özge Özpirinçci (Bahar Çeşmeli rolünde)

Caner Cindoruk (Sarp Çeşmeli rolünde)

Bennu Yıldırımlar (Hatice Sarıkadı rolünde)

Seray Kaya (Şirin Sarıkadı rolünde)

Şerif Erol (Enver Sarıkadı rolünde)

Feyyaz Duman (Arif rolünde)

Ayça Erturan (Yeliz rolünde)

Ece Özdikici (Ceyda rolünde)

Kübra Süzgün (Nisan Çeşmeli)

Ali Semi Sefil (Doruk Çeşmeli rolünde)

Kadın Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak?

Nezir, bu bölümde Suat’ı da Sarp ve Münir‘in yanına getirerek hapsediyor. Doruk’un Nezir tarafından öldürüldüğünü düşünen Sarp, deliye dönüyor. Diğer taraftan, kız kardeşi, Arif’i hapisten kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Bir önceki yazımız olan Söz Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak başlıklı makalemizde söz, söz dizisi ve söz dizisi ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM