HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE

HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE

HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE

Kanal D’nin yeni dizisi HEKİMOĞLU çok yakında ekranlarda olacak. Diğer televizyon kanallarının çok gerisinde kalan Kanal D özellikle reyting yarışlarına tekrar katılabilmek için iddialı bir diziyle seyirciyle buluşacak. Son zamanlarda diğer kanallarda da olduğu gibi doktor dizileri oldukça yaygınlaşmaya başladı. Özellikle FOX tv nin Mucize Doktor ile yakaladığı başarı gıpta ile takip edilmeye devam ediyor. Kanal D nin yeni dizisi Hekimoğlu yarışa ortak olabilecek mi? Hekimoğlu ne zaman, Hekimoğlu dizisi ne zaman, Hekimoğlu dizisi hangi kanalda, Hekimoğlu dizisi hangi gün, Hekimoğlu dizi oyuncu kadrosu, Hekimoğlu hangi dizinin uyarlaması, Hekimoğlu fragmanı izle, Hekimoğlu ilk bölüm izle, Hekimoğlu 1.bölüm izle, Hekimoğlu 1.bölüm ne zaman vb. tüm başlıklarla birlikte Hekimoğlu dizisine ait tüm son dakika gelişmeleri haberimizde bulabilir ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Hekimoğlu Dizisi Hangi Diziden Uyarlama

Hekimoğlu dizisi, Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Oldukça iddialı bir giriş yapmayı planlayan Hekimoğlu dizisi, KargaSeven Pictures imzalı, Hğlya Gezer’İn yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi kaleme aldı. Dizi Amerikan yapımı ‘’House M.D.’’ dizisinden uyarlanmıştır. Dizi Amerika’da 8 sezon yayınlanarak geniş bir izlenme kitlesine sahipti. 177 bölümden oluşan dizi, Amerika dışında da birçok ülkede yayınlandı.

hekimoğlu dizisi - HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE
Kanal D’nin yeni dizisi HEKİMOĞLU çok yakında ekranlarda olacak.

Hekimoğlu Dizisi Ne zaman

Hekimoğlu dizisi 17 Aralık Salı günü ilk bölümüyle seyircileriyle buluşacak, Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizinin çekimleri ise 27 Ekim de başlamıştı. ATV’nin reyting rekortmeni ve gününde oldukça geniş bir kitleye sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile mücadele edecek olan Hekimoğlu dizisinin performansı merak ediliyor.

Hekimoğlu Dizisinin Konusu

Hekimoğlu dizisinin konusu; Doktor drama dizilerinden birisi olan Hekimoğlu dizisi, başrol oyuncusu Timuçin Esen bulaşıcı hastalıklar, enfeksiyon uzmanı aynı zamanda Nefroloji alanında da ihtisasa sahip bir doktor. Karakter yapısıyla ve davranışlarıyla hastane kurallarını ve yasaları hiçe sayan bir tiplemedir. Alanında çok başarılı olmasına rağmen, umursamaz tavırları sürekli başına büyük dertler açmaktadır. Hekimoğlu olarak adlandırılan doktor aynı zamanda tıbbı tanı departmanına başkanlık yapmaktadır. Buna rağmen çalıştığı birçok hastanede uzun süre çalışamaz. Asosyal yapısına rağmek oldukça zeki bir adamdır. Hiç kimsenin sevmediği huysuz tavırlarının ön planda olduğu, risk almayı seven ve çok fazla risk alan doktor tam bir ukala olarak adlandırılır.

Hekimoğlu Oyuncu Kadrosu

hekimoğlu dizi oyuncuları - HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE
Hekimoğlu dizi oyuncu kadrosu

Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen)

Hekimoğlu dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alan Timuçin Esen, oynadığı birçok dizide üstün başarı sergilemiştir. Timuçin Esen kimdir, Timuçin Esen oynadığı diziler ve filmler hangileri? Türkiye’de çok fazla seveni olan oyuncu 14 Ağustos 1973 Adana doğumludur. Bilge Türe ile evli olan Timuçin Esen, iki çocuk babasıdır. Timuçin Esen sadece başarılı bir oyuncu değil ayrıca başarılı bir müzisyendir de. Türkiye’nin başarılı üniversitelerinden birisi olan Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Eğitimine İtalya’da ve ABD de devam eden Timuçin Esen yabancı oyunculardan da birebir eğitimler alarak kendisi üst düzeyde geliştirmiştir. Birçok dizide rol alan oyuncunun en çok bilinen dizileri; Vicdan ve Gönül İşler, Bodrum Misali ve Gülperi’dir. Timuçin Esen oyunculuğunun yanında başarılı bir müzisyen olarak Galip Derviş dizisinin jenerik müziğini seslendirmiştir. Müzisyenlik ve dizi oyunculuğunda önemli bir başarı yakalayan Timuçin Esen sinema filmlerinde de oldukça başarılı olmuştur. Özellikle 2019 yılında Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı sinema filminde oynadı ve büyük bir beğeni aldı. 2017 de ekranlara gelen Martıların Efendisi sinema filminde de rol almıştır.

HEKİMOĞLU - HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE
Hekimoğlu dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alan Timuçin Esen, oynadığı birçok dizide üstün başarı sergilemiştir.

İpek Tekin (Ebru Özkan)

Ebru Özkan kimdir? Ebru Özkan’ın oynadığı diziler? Ebru Özkan 1978 Ankara’da doğumlu olan güze oyuncu, şu sıralar 41 yaşındadır. Kendisi gibi oyuncu olan Ertan Saban ile evli olan Ebru Özkan oynadığı birçok dizi tutmadı. Ebru Özkan Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra dizilerde rol almaya başladı. Özellikle 2006 yılından sonra birçok dizide rol aldı. Ebru Özkan’ın ilk dizisi ise Gözyaşı Çetesi 2006 yılında ekranlardaki yerini aldı. Bazı dizilerde ise geri plan oyuncusu olarak rol alan Ebru Özkan Hanımın Çiftliği dizisinde Halide rolüyle ekranlara geldi. Ebru Özkan’ın tanınması ise Erkan Petekkaya ile oynadığı Paramparça dizisi olmuştur. Oldukça başarılı bir dönem geçiren Ebru Özkan Paramparça dizisinde bazı talihsizlikler yaşayarak diziden ayrılmıştır. En iyi olduğu dönemde yine beklenilen çıkışı yapamamıştır. Ebru Özkan oynadığı diziler; Hanımın Çiftliği, Paramparça, Şahin Tepesi’dir.

Hekimoğlu Ebru - HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE
Ebru Özkan kimdir? Ebru Özkan’ın oynadığı diziler? Ebru Özkan 1978 Ankara’da doğumlu olan güze oyuncu, şu sıralar 41 yaşındadır

Dr. Zeynep Can (Damla Colbay)

Damla Colbay kimdir? Damla Colbay oynadığı diziler, Damla Colbay 1993 İzmir doğumludur. 26 yaşında olan güzel oyuncu çocukluktan beri oyuncu olma hayalleri kurduğunu söylemektedir. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde başarılı şekilde tamamlamıştır. Genç yaşına rağmen başarılı bir dönem geçiren güzel oyuncu ilk olarak Hayat Mucizelere Gebe dizisinde rol almış hemen ardından ise Kara Para Aşk dizisinde başarılı yükselişine devam etmiştir. En bilenen ve yükselişinin zirvesinde olduğu dizi ise 2016 yapımı İçerde dizisiyle olmuştur. Çok büyük kitlelere ulaşan dizi Damla Colbay’ın yükselişi olmuştur. Damla Colbay ayrıca 2018 yılında Zengin ve Yoksul dizisinde rol almıştır.

hekimoğlu damla - HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE
Damla Colbay kimdir? Damla Colbay oynadığı diziler, Damla Colbay 1993 İzmir doğumludur

Dr. Emre Acar (Aytaç Şaşmaz)

Dizide ki rolüyle Dr.Emre Acar, fakat onu tanımanız için Çaylak ya da Feyzullah diyebiliriz. Söz dizisinde aldığı rolle adını duyuran ve çok başarılı olan isim, Hekimoğlu dizisinde Dr.Emre Acar olarak karşımıza çıkmaktadır. Aytaç Şaşmaz 5 Ağustos 1994 doğumlu olan oyuncu çok genç olmasına rağmen başarılı oyunculuğu ile göz doldurmaya devam ediyor. Aytaç Şaşmaz bildiğiniz üzere Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminde de rol almıştır.

hekimoğlu aytaç - HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE
Dizide ki rolüyle Dr.Emre Acar, fakat onu tanımanız için Çaylak ya da Feyzullah diyebiliriz

Dr. Orhan Yavuz (Okan Yalabık)

1978 İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu özellikle Hatırla Sevgili dizisiyle ünlendi. Okan Yalabık İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü tamamladıktan sonra çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Netfilix original Türk dizisi olan Hakan Muhafız dizisinde rol alan başarılı oyuncu oldukça başarılı bir dönem geçiriyor. 41 yaşında olan oyuncu çeşitli ödüllere aday gösterilen ve bir internet dizisi olan Masum dizisinde oyunculuğunu sergilemiştir. Bunların yanında 2017 yılında Vatanım Sensin, Av Mevsimi gibi başarılı dizilerde de rol alarak başarısına başarı katan bir oyuncu haline gelmeyi başardı.

hekimoğlu okan - HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE
1978 İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu özellikle Hatırla Sevgili dizisiyle ünlendi.

Dr. Mehmet Ali Çağlar (Kaan Yıldırım)

Kaan Yıldırım, 1986 İstanbul doğumlu olan oyuncu henüz 33 yaşındadır. İlk olarak Ulan İstanbul dizisiyle ünlenmiş olan oyuncu Adı Mutluluk dizisiyle oyunculuğuna devam etmiştir. Ayrıca Adı Mutluluk dizisinde ilk defa bir projede başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Dizinin ardından 2018 yılında yayınlanan Klavye Delikanlıları dizisinde de rol alarak oldukça başarılı bir dönem geçirmiştir. Trt 1 dizisi olan Halka dizisinde rol alan Kaan Yıldırım aynı dizide rol alan ve oyuncu arkadaşı Ezgi Eyüboğlu ile birliktelik yaşamışlardır. Kaan Yıldırım bir süre İngiltere’de pazarlık eğitimi de almıştır. Fakat daha sonra oyuncu olmak isteyince Başkent Bilişim İletişim Bilimleri Akademisinde oyunculuk eğitimi alarak eğitimini tamamlamıştır. Oynadığı bir ok dizide başarılı bir grafik çizen oyuncu en çok aranan oyunculardan birisi haline gelmiştir.

 

 

 

hekimoğlu kaan - HEKİMOĞLU DİZİ FRAGMANI İZLE
Kaan Yıldırım, 1986 İstanbul doğumlu olan oyuncu henüz 33 yaşındadır

Hekimoğlu Tanıtım Fragmanı İZLE

Hekimoğlu 1.bölüm Fragmanı İZLE

Hekimoğlu Fragman 3 İZLE

Hekimoğlu Fragman 4 İZLE

Bir önceki yazımız olan Günlük ve Haftalık Dizi Reytingleri başlıklı makalemizde 10 aralık reyting sonuçları, 11 aralık reyting sonuçları ve 12 aralık reyting sonuçlarıi mucize doktor reyting sonuçları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM