Hakan: Muhafız (The Protector) 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hakan: Muhafız (The Protector) 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix Platformunun ilk Türk dizisi olması ile kullanıcıların bir çoğunun ilgilisi çekmeyi başaran Çağatay Ulusoy’un başrolde oynadığı Hakan Muhafız( The Protector ) 1. sezonu 10 bölüm süren serüvenin sonunda herkesi çok kısa olduğu için üzmüştü ve dizi daha sezonunu bitirmeden kullanıcıların aklına gelen ilk soru Hakan Muhafız 2. sezon ne zaman başlayacak sorusu olmuştu. IMDb den de yüksek not alarak tarihi bir olaya imza atmıştı. Ben dahil bir çok kullanıcı olayların etkisine kapılıp platformdan çıkmadan tek gecede diziyi bitirten sürükleyici ve normal dizilerden biraz farklı bir dizi olarak kullanıcı karşısına çıkmıştı. Ne kadar izlendiğini merak ediyorsanız bağlantımıza tıklayarak ne kadar izlendiği konusuna ulaşabilirsiniz.

Ekran Resmi 2019 01 02 23.07.53 - Hakan: Muhafız (The Protector) 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

izlemeyen arkadaşlar için dizinin biraz konusuna değinelim isterseniz;

Hakan Muhafız(The Protector) Konusu

Normal bir hayat sürdüren ve amacı sadece dizi de imrendiği ve ileride onun gibi bir adam olmak istemesiydi fakat sonra işler çok karışıyor ve tarihte kendisine verilmiş en zor görevlerden birisi olan İstanbul’u koruma görevini öğrendikten sonra tüm dünyası alt üst olan Hakan’ın zorlu hikayesini konu olarak işlemektedir. 1. Sezonu 14 aralıkta yayınlanan The Protector izleyicilerini kendisine hayran bıraktı ve herkes 2. sezonun ne zaman çıkacağını dört gözle bekliyor.

Hakan Muhafız(The Protector) Oyuncu Kadrosu

  • Çağatay Ulusoy (Hakan)
  • Ayça Ayşin Turan (Leyla)
  • Hazar Ergüçlü (Zeynep)
  • Mehmet Kurtuluş (Mazhar)
  • Okan Yalabık (Faysal)

Hakan Muhafız(The Protector) 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Henüz ne zaman başlayacağı ile ilgili kesin bir tarih belirtilmedi ve bu konu ile ilgili sosyal medya da bir çok dedikodu yer alıyor kimileri mayıs haziran derken kimileri eylül kimileri ise 2019 un sonunda olacağını söylüyor netleştiği zaman size buradan bildireceğiz bizi takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. Merakla bekliyoruz doğrusu. The Protector her ne kadar karışık eleştiri yapsa da yabancı yatırımcıların ülkemiz sanatına teşvik edilmesinde önemli bir adımdır. Şahsen beğendim de diyebilirim. Birçok süper kahraman yapımından daha kaliteli bir hikaye barındırdığı ortada.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM