Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Hakan Muhafız 2. Sezon Ne zaman? Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? İlk sezonda neler oldu? İkinci sezon tarihi belli oldu mu? Tüm detaylarıyla yazımızda.

Başrollerini Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Hazar Ergüçlü’nün paylaştığı Hakan Muhafız, Çağatay Ulusoy hayranlarını Netflix ekranlarına kitledi. İlk sezonununda büyük bir başarı yakalayan dizi, sıradan bir hayat yaşarken kendini önemli bir görevin içerisinde bulmaktadır. Bu görevi yerine getirirken karşılaştığı olumsuzluklar, aşk ve serüven ile tehlikeler peşini bırakmamaktadır. Hakan artık, İstanbul‘u ölümsüz bir düşmanın elinden kurtarmanın kaderinde olduğuna inanmaktadır. Dizinin ilk sezonu büyük bir heyecanla noktalanırken, ikinci sezonun ne zaman yayın hayatına gireceği konusunda söylentiler dolaşmaya başlamıştır.

hakan muhafız2 - Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Hakan Muhafız 1. Sezon Kaç Bölüm

Toplam on bölümden oluşan Hakan Muhafız, her bölümünde ayrı bir macera ile izleyicinin karşısına çıkmaktadır. İlk sezonda Hakan yaşadıklarına anlam verememekle birlikte geçmişini merak etmeye devam etmektedir. Geçmişini daha derinden araştırmak için Büyük adayı ziyaret eder. Bu sırada Zeynep ve Kemal ise boş durmamaktadır. Onlar da yüzük taşını bulabilmek için Mimar Sinan’ın türbesine giderler. Oldukça riskli görevleri olan Hakan bu görevleri en iyi şekilde yerine getirmek için çeşitli planlar kurar, bu planların birinde de Zeynep ile birlikte hareket etmek durumunda kalır. Ancak bu planın riskleri de beraberinde getirmesi olayların iyice karışmasına yol açar.

hakan muhafız - Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Hakan Aşkı Mı? Görevini Mi Seçecek

Hakan aşkı ile görevleri arasında sıkışıp kalmaktadır. Bir yandan görevlerini aksatmasının tüm İstanbul’a zarar vereceğini düşünse de aşkından da vazgeçememektedir. Yeni sezonda Hakan’ın seçiminin hangi yönde gelişeceği ise şimdiden merak konusu olmaya devam etmektedir.

Hakan Muhafız 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix ekranlarında izleyicisi ile buluşan Hakan Muhafız, soluksuz bir şekilde keyifle izlenen diziler arasında yerini almıştır. İlk sezonda yayınlanan on bölümün bitmesini birçok kişi istememiş ve hatta tekrar tekrar izleyerek heyecanı kendi içlerinde devam ettirmişlerdir. Netflix ekranlarının ilk Türk dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? Kesin bilgi olmamakla birlikte 2019 yılının yaz aylarında sevilerek takip edilen dizinin yeni bölümleri yayın hayatına girmesi beklenmektedir. Yeni sezonda başrol kadrosuna başarılı isimlerden Boran Kuzum, Engin Öztürk de katılması bekleniyor. Hakan Muhafız dizisi ile başarısına bir yenisini daha eklemiş olan Çağatay Ulusoy yeni sezonda da daha güçlü bir kadro ile uyum içerisinde çalışarak hayranlarının karşısında olacaktır. İzleyicinin ise bu süreci daha ne kadar sabırla bekleyeceği ise tartışılır bir konudur.

Hakan Muhafız 2.Sezon Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Russian Doll 2. Sezon Ne Zaman? Tarihi açıklandı mı? başlıklı makalemizde nadia, netflix ve netflix dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM