Gündüz Kuşağı Programları 2020

Gündüz Kuşağı Programları 2020

Gündüz Kuşağı Programları 2020

Gündüz kuşağı programları 2020! Gündüz kuşağı programları özellikle ev hanımlarının vazgeçemediği programlardan oluşuyor. Akşam yayınlanan dev bütçeli dizilere ve yapımlara kafa tutan gündüz kuşağı programları birbirinden ilginç yarışmalara, araştırmalara ve tartışmalara neden oluyor. Gündüz kuşağı programları 2020 listemizi hep beraber inceleyelim. İşte gündüz kuşağı programları 2020 izleyicileri kendisine bağlayan birbirinden ilginç ve reytingi yüksek programlar;

Televizyon dünyası için reklam çok önemlidir. Televizyon dünyası reklamlar ile ayakta durmaktadır. Reklam veren için en değerli vakit, akşam vakitleri ve dizileri gibi görünse de aslında bir o kadar değerli olan gündüz kuşağı programlarıdır. Özellikle ev hanımlarının ve genellikle vaktini evde geçirenler için gündüz kuşağı programları çok değerlidir. İşte karşınızda ‘Gündüz Kuşağı Porgramları 2020’’ listesi;

Gündüz Kuşağı Programları 2020 Listesi;

müge anlı ile tatlı sert - Gündüz Kuşağı Programları 2020
Program sayesinde Türkiye çapında büyük bir üne kavuşan Müge Anlı kısa sürede Sherlok Holmes benzetmeleri yapıldı

1- Müge Anlı İle Tatlı Sert

Televizyonlarda onu ilk kez 2010 yılında gördük! 2010 yılında yayın hayatına başlayan gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile tatlı sert kısa sürede büyük yol kat eden ve kendisinden çok fazla söz ettiren programlardan birisi olmayı başardı. Program sayesinde Türkiye çapında büyük bir üne kavuşan Müge Anlı kısa sürede Sherlok Holmes benzetmeleri yapıldı. Çözülemeyen cinayetler, bulunamayan kayıplar, esrarengiz olayları bir bir aydınlatmayı başaran Müge Anlı, gündüz kuşağı programları lider konumda.

zahide yetiş - Gündüz Kuşağı Programları 2020
Show Tv’nin gündüz kuşağında uzun zamandır ekranlarda görmeye alıştığımız Zahide Yetiş’le canlı, yakından takip edilen programların başında geliyor

2- Zahide Yetiş’le Canlı

Show Tv’nin gündüz kuşağında uzun zamandır ekranlarda görmeye alıştığımız Zahide Yetiş’le canlı, yakından takip edilen programların başında geliyor. Sağlıkla ilgili bilgilendirmeleri ve doktor konuklarıyla birbirinden sağlıklı bilgilerin yer aldığı program 732 bölümdür ekranlardaki yerini alıyor.

gerçeğin peşinde - Gündüz Kuşağı Programları 2020
Cinayetleri aydınlatmayı, suçluları bulmayı, hasretleri bitirmeyi ve esrarengiz olayları çözmeye çalışan program en çok izlenenler arasında kendisine yer buluyor.

3- Gerçeğin peşinde

Star Tv’nin hafta içi her gün ekranlara gelen gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile tatlı sert programına rakip diyebiliriz. Cinayetleri aydınlatmayı, suçluları bulmayı, hasretleri bitirmeyi ve esrarengiz olayları çözmeye çalışan program en çok izlenenler arasında kendisine yer buluyor.

gelinim mutfakta - Gündüz Kuşağı Programları 2020
İlk yayın tarihi 12 Mart 2018 olan gündüz kuşağı programı ‘gelinim mutfakta’ gelinler kendilerine tanınan süre çerçevesinde yemeklerini yapmaya çalışıyor.

4- Gelinim Mutfakta

İlk yayın tarihi 12 Mart 2018 olan gündüz kuşağı programı ‘gelinim mutfakta’ gelinler kendilerine tanınan süre çerçevesinde yemeklerini yapmaya çalışıyor. İşin içinde gelinler olur da kayınvalideler olmaz mı? Kayınvalideler de yarışmanın içinde yer alarak hangi tabak kimin olduğunu bilmeden yapılan yemeklere puan veriyorlar ve gelinlerini birinci yapmaya çalışıyor. Çekişmenin ve heyecanın bol olduğu program gündüz kuşağı programları arasında en dikkat çekici olanlarından.

temizlik benim işim - Gündüz Kuşağı Programları 2020
Her hafta 5 yarışmacının katıldığı temizlik benim işim programında birincilere 10 bin tl ödül veriliyor.

5- Temizlik Benim İşim

Fox Tv’de yayınlanan ve temizlik sevenlerin titizlikle takip ettiği gündüz kuşağı programı olan Temizlik benim işim, kıyasıya mücadelelere sahne oluyor. Her hafta 5 yarışmacının katıldığı temizlik benim işim programında birincilere 10 bin tl ödül veriliyor.

Bir önceki yazımız olan Doya Doya Moda elenen İsim Belli Oldu başlıklı makalemizde Birinci Olan Yarışmacı, Doya Doya Moda elenen İsim Belli Oldu ve doya doya moda izle hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM