Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak

Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak

Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak

Gülperi Dizisin Heyecan Dorukta!

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen‘in paylaştığı Gülperi, çocuklarını yeniden kazanmak isteyen bir annenin mücadelesini konu alan bölümleriyle yayına girdiği ilk günden beri izleyicinin yoğun bir şekilde ilgisini çeken iddialı bir dizi. Show TV ekranlarında, dev kadrosuyla her cuma günü izleyicisiyle buluşan Gülperi, gerçekten de izlenmeye değer bir dizi. Peki Gülperi dizisinin ana teması ve konusu nedir? Dizi kadrosu hangi oyunculardan oluşuyor? Son bölümde neler oldu? Tüm bunlara yazımızın devamında detaylıca değineceğiz.

dizigünlükleri gülperi min - Gülperi Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak

Gülperi Dizisinin Konusu 

Dizi, temel olarak çocuklarını yeniden kazanmak isteyen bir anne olan Gülperi’nin; hiç yılmadan giriştiği mücadeleyi konu ediniyor. Diğer yandan eski kocası ve onun Gülperi’ye büyük bir kin duyan ailesi ile olan mücadelesi de dizide sürekli olarak devam eden bir konu. Bunun dışında yine Gülperi’nin gençliğinden kalma yaz aşkı olan Kadir ile olan aşkının yeniden kıvılcımlanmış olması da diziye ayrı bir renk ve soluk katıyor.

Gülperi Dizisi Oyuncuları 

Gülperi dizisinin oyuncu kadrosunu şu oynculardan oluşuyor:

Nurgül Yeşilçay (Gülperi Çetin rolünde)

Timuçin Esen (Kadir Aydın rolünde)

Tarık Pabuççuoğlu (Yakup Taşkın rolünde)

Ece Sükan (Şeyma Ören Aydın rolünde)

Burak Dakak (Hasan Taşkın rolünde)

Aleyna Özgeçen (Bedriye Taşkın rolünde)

Emir Özyakıďır (Can Taşkın rolünde)

Onur Bilge (Ejder Taşkın rolünde)

Gülçin Kültür Şahin (Kader Şaşkın)

Şefika Ümit Tolun (Fatma Taşkın rolünde)

Ezgi Gör (Artemis Aydın rolünde)

Son Bölümde Neler Oldu?

Yayınlanan son bölümde yaşadığı rahatsızlanma sonucu hastaneye kaldırılan Artemis; başına gelen bu durumu lehine çevirerek boşanmış olan anne ve babasından yeniden evlenmelerini istiyor. Artemis’in bu isteğini Gülperi, odanın kapısında tesadüfen duyuyor be hemen hastaneden ayrılıyor. Kadir ise kızına; bu isteğinin imkansız olduğunu ifade ediyor. Bunların yanı sıra Gülperi’nin çocukları yine ona cephe alıyorlar ve dedeleri olan Yakup Taşkın’ın kapısını çalıyorlar.

Her zaman olduğu gibi yeni bölümüyle de nefesleri kesecek olan Gülperi, heyecanla ilerlemeye devam ediyor. Dizinin yepyeni bölümlerini kaçırmamak için siz de her Cuma 20.00’de ekran başında yerinizi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kadın Dizisi Yeni Bölümde Neler Yaşanacak başlıklı makalemizde kadın, kadın dizisi ve kadın dizisi fragman hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM