Good Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Good Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

NBC’ de 5 mart 2018’ de yayınlanan Good Girls, son dönemlerde büyük bir furya haline gelen kadının gücü ve yaşam mücadelesini anlatan yapımlardan birisidir. Başarılı oyunculukları ve özel konusu ile yüksek izlenme oranlarını yakaladı.

10 bölümden oluşan 1 sezonunu başarıyla tamamlayan dizi, NBC’ nin en fazla izlenen yapımlarından birisidir.

Good Girls Dizisi Konusu

Amerika’ nın banliyölerinde son derece sıradan hayatlar süren 3 kadının her zamankinden çok daha fazla paraya ihtiyaç duydukları bir dönemde daha önce hiç suç dünyasıyla etkileşimleri olmamasına rağmen bölgedeki bir marketi soymaya karar verirler. Bu son derece riskli kararlarının bir sonucu olarak soygun sırasında market müdürü tarafından içlerinden birisinin görülmesi üzerine kendilerini hiç tahmin etmeyecekleri bir suç dünyasının içerisinde bulurlar.

3 kişilik kadın soyguncu ekibinin elebaşı ise kocasının kendisini aldattığını öğrenen Beth’ tir. Ekipte ayrıca çok yakın arkadaşı Ruby ve oğlunun velayetini almak için bir avukat bulmaya ve bunun için para ayarlamaya çalışan Annie ile yer alır. Bu 3 kadın daha iyi bir yaşam için güvenli yaşamın dışına çıkarak, suça karışmaya bu soygun ile başlarlar. Ancak en başta çok mantıklı gelen planları soygun sırasında ortaya çıkan değişkenler ile birlikte çözüme kavuşturulması çok zor bir hale gelecektir.

Good Girls Dizisi Oyuncuları Kimler?

Dizinin başrollerinde Beth rolüyle Christina Hendricks, Ruby rolüyle Retta ve Annie rolüyle Mae Whitman yer alıyor. Dizide ayrıca Braxton Bjerken, Manny Montana ve Reno Wilson gibi isimler yer alıyor.

Good Girls Dizisinin Yapımcıları Kimler?

The Family  ile Off The Map dizilerinin de yaratıcısı olan Jenna Bans tarafından yaratılan dizi çok büyük bir beğeni topladı. Ayrıca filmin yapım ve yaratıcı ekibinde Dean Parisot, Jeannine Renshaw, Jenna Lamia, Kris Baucom, Bill Krebs ve Marc Halsey yer alıyor.

Good Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

NBC’ nin başarılı ve yüksek izlenme oranlarına sahip olan dizisi Good Girls için daha önce 2.sezon onayı aldığının resmi açıklaması yapılmıştır. Good Girls 2.sezonunun yayın tarihi olarak ise en son olarak 3 mart 2019 tarihi açıklandı.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM