Glow Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Glow Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix’ in yayınlandıktan sonra çok kısa sürede yüksek izlenme oranlarını yakalayan Glow dizisi, 2 başarılı sezonunun ardından 3.sezon onayını da aldı. Çok yüksek izlenme oranları bulunan dizi 1980’ li yıllarda geçiyor.

Temasında ağırlıklı olarak güçlü kadınların olduğu, kadın olmalarının getirmiş olduğu zorluklar ve dönemin eşitsizlikle dolu yaşam standartlarına çarpıcı bir bakış gerçekleştiren dizinin her bölümü ortalama 30 dakikadan oluşan komedi türünde bir yapım. Glow dizisi ABD’ de 1986 ile 1990 yıllarında yayınlanan kadın güreşi şov programından esinlenmiştir.

Glow Dizisi Konusu

1980’ li yılların Los Angeles’ında yaşayan ve aynı zamanda da kariyerinde yükselebilmek amacıyla zorlu mücadeleler veren işsiz aktris Ruth Wilder’ ın hayat hikayesi aktarılıyor. Bu mücadelesi sırasında kadın güreşçilerin son derece parlak ve ilgi çekici dünyasına giriş yapmak zorunda kalır. Bu dünyada bir yıldız haline gelebilmek amacıyla karşısına çıkan son şansı değerlendirmeye çalışır. Ruth’ un karşısına çıkan fırsat ise sürekli maddi imkansızlıklar ile boğuşmaktan sıkılmış olan Sam isimli bir adamın toplam 14 kadın güreşçi için güreş dünyasının yıldızları haline gelebilmeleri için yardım etmeye başlar.

Ruth için bu serüven fazlasıyla zorlu olacaktır. Çünkü tıpkı kendisi durumunda olan 13 farklı kadın rakibi bulunmaktadır. Üstelik bunlardan birisi de gerçekten dişli bir rakip olan eski dizi oyuncusu ve bebek sahibi Debby’dir. Umut taşıyan, yaşamla mücadele eden 14 kadının sıra dışı hikayesi komedi türünde aktarılıyor. Geçtiği tarih itibari ile dönemin Soğuk Savaş etkileri de dizide sıkça görülen detaylardandır.

Glow Dizisi Oyuncuları Kim?

Dizinin başrolünde ise Ruth Wilder karakteriyle Alison Brie, Debbie karakteriyle Betty Gilpin, Sam karakteriyle Marc Maron ve onun kızı Justine rolünde Britt Baron isimleri yer alıyor.

Glow Dizisi Yapımcıları Kim?

Son dönemlerin popüler kadın dizisi Glow’ un yaratıcı ekibiyse son yılların diğer bir popüler kadın dizilerinden olan Orange Is The New Black dizilerinin yazarı Carly Mensch ve Homeland dizisinden tanınan Liz Flahive şeklindedir.

Glow Dizisi 3.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Netflix Glow dizisi için temmuz ayında 3.sezon onayını verdiğini resmi olarak açıklamıştı ancak dizinin sadece 2019 yılı içerisinde yayınlanacağı bilgisi bulunmuyor.

Bir önceki yazımız olan La Casa De Papel 4.sezon tarihi belli oldu başlıklı makalemizde la casa de papel, la casa de papel 3. sezon ve la casa de papel 3. sezon ne zaman başlayacak hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM