Games Of Thrones 8.Sezon Bölümleri

Games Of Thrones 8.Sezon Bölümleri

Games of Thrones 8.sezon, Games of Thrones 8.sezon ne zaman? Games of Thrones 8.sezon bölümleri ve Games of Thrones 8.sezon bölüm süreleri belli oldu. Tüm detaylarıyla haberimizde. 

HBO’nun en çok izlenen ve fenomen olmuş dizilerinden birisi olan Game of Thrones’un sezon finali olan 8.sezon detayları netleşmeye başladı. Son olarak gelen haber Games of Thrones’un 8.sezonu 6 bölümden oluşacak. Ayrıca bu bölümlerin bölüm süreleride netlik kazandı. 

Hatırlanacağı üzere henüz detaylar belli değilken, dizinin bölümlerinin uzunluğuyla ilgili beklentiler oldukça fazlaydı. Beklentilere karşılık kısa bir açıklama yapan HBO CEO’su Richard Plepler’in sekizinci sezonla ilgili olarak “altı film yapmışlar” demesiyle bu beklentilerin boşuna olmadığı ortaya çıkmıştı.

9E4E98B9 2150 4FF9 A02D 75FB290BED33 - Games Of Thrones 8.Sezon Bölümleri

Games of Thrones Sezon Finali

Games of Thrones’un son sezonu yani 8.sezonu için nefesler tutuldu. Daha önce ki sezonlarda bir solukta izlenen bölümler ve bir gecede biten sezonlardan sonra sezon finali olan 8.sezonun ise geçmişe nazaran çok daha büyük ve destansı olması bekleniyor. Bilindiği üzere geçmiş sezonlarda yer alan bölümler süre bakımından oldukça kısaydı. Standart dizi süresi içeriyordu. Fakat son açıklanan bilgilere göre 8.sezon bölüm süreleri sinematik olarak ayarlanmış, buda Games of Thrones severleri bir hayli sevindirdi. Bu demek oluyor ki, bir dizi bölümüne göre biraz uzun ve bir film kadar kesinlikle uzun olmayacak. 

Games of Thrones 8.sezon 6 bölümden oluşacak

HBO tarafından yayınlanan son bilgilere göre Games of Thrones 8.sezon bölümlerinin ortalaması 72 dakika. Elbette bu rakam bölümlerin ortalaması. Sezon bölümleri arasında en uzun dakikaya sahip bölüm ise 82 dakika ile üçüncü bölüm, en kısası ise 52 dakika ile Games of Thrones 8.sezon açılış bölümü olacak. 

7B44D9CD 6385 46A7 B03B FDE0206221EC - Games Of Thrones 8.Sezon Bölümleri

Games of Thrones 8.sezon bölümlerinin uzunlukları şu şekilde olacak: 

  • Sezon 8, Bölüm 1, Uzunluk: 54 dk
  • Sezon 8, Bölüm 2, Uzunluk: 58 dk
  • Sezon 8, Bölüm 3, Uzunluk: 82 dk
  • Sezon 8, Bölüm 4, Uzunluk: 78 dk
  • Sezon 8, Bölüm 5, Uzunluk: 80 dk
  • Sezon 8, Bölüm 6, Uzunluk: 80 dk

Games of Thrones 8.sezon ne zaman? Games of Thrones 8.sezon bölümleri. 

Games of Thrones’un 8.sezonunu bekleyenler için HBO tarafından sevindirici açıklama açıklama geldi. Games of Thrones 8.sezon 14 Nisan 2019 tarihinde yayınlanacak. Böylelikle hayatımızda büyük etki yapan ve fenomen hale gelmiş olan Games of Thrones 8.sezon ile hayatımıza veda edecek.

Games of Thrones 8.sezon Fragmanı

Bir önceki yazımız olan BODYGUARD 2.SEZON başlıklı makalemizde 2018 netflix dizileri, 2019 netflix dizileri ve BODYGUARD 2.SEZON hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM