Freud 1.sezon yayında; Netflix dizileri

Freud 1.sezon yayında; Netflix dizileri

Freud 1.sezon yayında; Netflix dizileri

Netflix dizileri arasında yer almaya başlayan Freud 1.sezon ile seyircisiyle buluştu. Sigmund Freud kimdir? Freud dizisi nasıl izlenir? Netflix orijinal serisine bir yeni dizi daha ekledi. Sigmund Freud’un gençliğine odaklanan dizi Netflix’te yayınlandı.

fruedd - Freud 1.sezon yayında; Netflix dizileri
Netflix dizileri arasında yer almaya başlayan Freud 1.sezon ile seyircisiyle buluştu. Sigmund Freud kimdir?

Netflix ve dijital dizi, film izleme platformları gün geçtikçe yeni dizilerle gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak Avusturya yapımı ilk orijinal dizisi olan Freud Netflix tarafından yayınlandı. Yayınlanır yayınlanmaz Türkiye’de en çok izlenen diziler arasında yer almayı başaran Freud, bir suç dizisi olarak göze çarpıyor. Dizi ilk olarak 70. Berlin Film Festivalinde gösterimi gerçekleşti. Herkesin bildiği üzere psikanalitik kuramın kurucu olarak kabul edilen Sigmund Freud, 19. Yüzyıl Viyanasında kaybolma vakalarını ve cinayetlerini çözme hikâyesini konu alıyor.

Dizinin başrol oyuncuları Freud’u Robert Finster canlandırırken, Ella Rumpf, medyum karakteri Fleur Salome’ye can veriyor. Suç ve vakaları bulma konusunda farklı bir açıdan bakmayı başaran Freud, olayları çözme konusunda oldukça yeteneklidir.

Sigmund Freud’un gençlik yıllarını canlandıran dizide Freud bir dizi kanlı cinayetleri çözmek için bir medyum ve dedektifle birlikte çalışma hikayesini konu alıyor.

Freud 1.Sezon Kaç bölümden Oluşuyor?

Sigmund Freud’un gençlik yıllarını konu alan dizinin 1.sezonu 8 bölümden oluşmaktadır. Ortalama 55 Dakika olan bölümler akıcı ve seyir zevki yüksek bölümlerden oluşuyor.

Netflix Dizileri 2020; İzlemeniz gereken en iyi 10 dizi

SİGMUND FREUD KİMDİR?

6 Mayıs 1856 tarihinde Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nda dünyaya gelen Sigmund Freud,  kişiliğin beş farklı evreden geçerek geliştiğini öne süren Psikanalitik kuramın kurucusudur. Psikoterapi tekniği olarak kabul edilen psikanaliz, hasta bireylerin zihinsel süreçlerinin bilinç dışı unsurları arasında bağlantıları ortaya çıkarmaya çalışır. Sigmund Freud psikanalitik kuramın kurucusu olarak kabul edilmektedir.

FREUD DİZİSİ FRAGMAN İZLE

Netflix Freud Dizisi İZLE

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor Yeni Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde mucize doktor 29.bölüm fragmanı izle, mucize doktor 29.bölüm izle ve mucize doktor son bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM