Esra Erol’da 24 Aralık 2019 İzle

Esra Erol’da 24 Aralık 2019 İzle

Esra Erol’da 24 Aralık 2019’da Hangi Gelişmeler Yaşandı? Esra Erol 23 Aralık 2019 Pazartesi Neler Oldu? Esra Erol Havva Olayında Son Durum Ne?

Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan Esra Erol’da bu haftada izleyicilerini üzecek, merakta bırakacak ve sevindirecek bölümleri ile sevenleriyle buluşuyor.

Esra Erol’da 24 Aralık 2019 Salı Günü Hangi Gelişmeler Yaşandı?

Sosyal medya bir aileyi daha mı ayırıyor? Eşi Nihat Çoban’ın sosyal medyada fotoğrafına gelen bir yorum sonrasında kendisini evden attığını iddia eden Elif Çoban çocuklarını istiyordu. Elif Çoban olayında sürpriz gelişmeler yaşandı. Elif Çoban’ın 7 ay boyunca bir adam ile konuştuğu ortaya çıktı. Nihat Çoban’ın yalnızca yorum için yuvasını yıkmadığını öğrenen izleyiciler şaşkınlık yaşadı. Konuştuğu kişiyi engellediğini söyleyen Elif Çoban zaten konuştuğu kişi ile hiç buluşmadığını da belirtti. Kuzeni ile evlendirildiği için hayatı kararan Gamze annesi ile yüzleşecek mi herkes tarafından merak ediliyor.

Esra Erol’da 23 Aralık 2019 Pazartesi Günü Neler Oldu?

Sevilen program Esra Erol’da 23 Aralık pazartesi günü 3 çocuğunu ve kocasını bırakan Fatma Keklik olayını inceledi. Suna ise hasret kaldığı ve kocasının göstermediği 2 yaşındaki çocuğunu görebilecke mi? Geçen hafta kızının 250 milyar ile sosyal medyada tanıştığı biri için evden kaçtığını söyleyen Havva Hanım kızını aramaya devam etti. Hayatını öz annesinin mahvettiğini söyleyen 17 yaşındaki Gamze kuzeniyle evlendirildikten sonra eşi tarafından sokağa atıldığını söyledi. Üstelik Gamze 8 aylık hamile.

Esra Erol’da Saat Kaçta Başlıyor?

Yıllardan beri samimiliği ile ön plana çıkan sevilen sunucu Esro Erol’un programı Esra Erol’da ATV’de saat 16.00’da başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Zuhal Topal'la Sofrada 23 Aralık 2019 İzle başlıklı makalemizde FOX TV, Zuhal Topal'la Sofrada ve Zuhal Topal'la Sofrada 23 Aralık hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM