Esra Erol’da 23 Aralık 2019 İzle

Esra Erol’da 23 Aralık 2019 İzle

Esra Erol’da 23 Aralık 2019 Konukları Kim? Esra Erol’da Geçen Hafta Neler Oldu? Esra Erol’da ile ilgili sorularınızın cevabı haberimizde yer alıyor.

Yıllardan beri ATV’de evlendirme programı yapan Esra Erol herkes tarafından sevilen samimi bir sunucu. Esra Erol’un ATV ekranlarında yayınlanan yeni programı Esra Erol’da dram hikayeleri ile insanlara yardım ediyor. Esra Erol’da programında anneler çocuklarına, eşler sevdiklerine, kardeşler birbirine ve evlatlar babalarına kavuşuyor.

Esra Erol’da Geçen Hafta Neler Oldu?

Geçen hafta Esra Erol’da programına Ahmet Bayrak olayı damga vurmuştu. Havva Hanım, kızı Hilal’in 240 bin liralarını alıp sosyal medyadan tanıştığı Ahmet Bayrak ile ortadan kaybolduğunu iddia etmişti. 29 yaşındaki Hilal İpekçi’nin hayatından şüphe ettiğini belirten anne Havva Hanım Ahmet Bayrak ile kızının ilişkisini onaylamadığını belirtti. Ahmet Bayrak ve ailesini tanımadığına dikkat çeken aile Ahmet Bayrak’ın işsiz olduğunu söyledi. Kızının anti depresan kullandığını söyleyen anne uyku ilacı almadan Hilal’in uyuyamadığını not düştü.

240 bin liraya yakın para ev almaları için ailenin biriktirdiği paraydı. Tüm parayı Hilal İpekçi’nin hesabında tutan aile mağdur oldu. Havva İpekçi, kızı Hilal’in üç gün önce kendisine Kocaeli’den bir miktar para yatırdığını da ekledi. Ne olursa olsun kızının geri dönmesini isteyen Havva Hanım, Esra Erol’da Ahmet Bayrak’ın başka kadınları da daha önce mağdur ettiğini öğrendi.

Esra Erol’da 23 Aralık 2019 Konukları Kim?

Her programında farklı yaşam kesitleri ile ekranlara gelen Esra Erol’da haftaya yine bir dram hikayesi ile başlıyor. Esra Erol’da 23 Aralık 2019 bölümündeki konuklar ve iç parçalayan hikayeleri ile izleyicileri ekranlara kilitleyecek.

Esra Erol’da Hangi Kanalda ve Ne Zaman Yayınlanıyor?

Esra Erol’da hafta içi her gün ATV’de saat 16.20’de yayınlanmaya başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Zuhal Topal'la Sofrada 20 Aralık 2019 izle başlıklı makalemizde FOX TV, Zuhal Topal'la Sofrada ve Zuhal Topal'la Sofrada 20 Aralık hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM