Esra Erol’da 20 Aralık 2019 izle

Esra Erol’da 20 Aralık 2019 izle

Yıllardır izlenen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan güzel sunucu Esra Erol, her gün farklı hayat hikayelerini ele alıp sorunlarına çözümler arayan ve yaşanmış hayat hikayelerinin yer aldığı Esra Erol’da programını başarılı bir şekilde sunuyor. Hafta içi her gün saat 16.20’de canlı yayınlanan program, izleyicisiyle atv ekranlarında buluşuyor.

Esra Erol’da Konuları ve Konukları

İçindekiler

En çok beğenilen ve izlenilen programlardan biri olan Esra Erol’da, canlı olarak hafta içi her gün saat 16.20’de sevenlerinin karşısına çıkıyor. Öğlen kuşağının vazgeçilmezi haline gelen programda, birbirinden farklı hayat hikayeleri anlatılıyor. Film gibi hikayelerle karşı karşıya kaldığımız ve her gün şaşırabildiğimiz programda inanılmaz farklı hayat tecrübeleri de konuşuluyor. Bu dopdolu program gündemi karşısında izleyiciler adeta ekrana kilitleniyor. 15 yıllık evli, üç çocuk annesi Fatma Keklik için arama çalışmaları başlatıldı. Fatma Keklik’in ailesi, kızlarını bulmak için programa başvurdu. Tahir adlı kişi ile daha önce de evden kaçan Fatma Keklik’in ailesi kızlarının bulunmasını istiyor.

Yayına bağlanan Fatma Hanım söyledikleri ile herkesi şaşkına çevirdi. Fatma’nın yanına kaçtığı iddia edilen Tahir Karabalık canlı yayına bağlandı ve söyledikleri ile herkesi şaşırttı. Fatma Keklik’in hayatı ve yaşanan son gelişmeler, 8 gün önce çocuğunu kaçıran kocasına seslenen Suna Hanım’ın hayat hikayesi, Doğa’nın yanına kaçtığı kişi olan Serhat Bey’in evli olması ve daha merakla izleyeceğiniz birçok konuyu takip etmek için ve yaşanan son gelişmelerden haberdar olmak için Esra Erol’da her gün saat 16.20’de atv ekranlarında.

Esra Erol’da Öğlen Kuşağının Birincisi

Esra Erol’da programı birbirinden farklı film gibi hayat hikayelerinin anlatıldığı, kayıp kişilerin bulunduğu, dna testlerinin yapıldığı, evlilik olaylarının anlatıldığı birbirinden ilginç konulara ev sahipliği yapan bir program. Eğitime de çok önem veren Esra Erol’un bu alanda verdiği destekleri de bilmeyen yok. Evlilik çeteleri ve birbirinden farklı evlenme ve boşanma hikayeleri ile de yıllardır gündemde olan bir program.

Bir önceki yazımız olan Müge Anlı ile Tatlı Sert 20 Aralık 2019 izle başlıklı makalemizde ATV, Müge Anlı ve Müge Anlı ile Tatlı Sert hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM