Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Akşam Yayımlanacak mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Akşam Yayımlanacak mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi tüm heyecanıyla, macerasıyla hız kesmeden devam ediyor. Son bölümde yaşananlar Hızır Çakırbeyli ve ailesi için çok zor geçmişti. Son bölümde yaşananlarla izleyiciyi bir hayli heyecanlandıran dizi, yeni bölümde neler olacak sorusunu akıllara getirdi. Özellikle sosyal medyada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevenlerinin en çok merak ettiği soru; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşamda yayınlanacak mı? Hızır Çakırbeyli Zekinin elinden kurtulabilecek mi? Çakırbeyliler ne yapacak? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde son bölümde yaşananlar oldukça heyecanlıydı. Mesut ve Akif, Zeki üzerinden Hızır Çakırbeyli ve ailesini bitirmek üzerinden planlar yaptılar. Bu planın ilk kurbanı da tüm banka hesapları, gizli bilgileri, para ve silah depolarını bilen Alparslan oldu. Alparslan sevdikleri uğruna her şeyi göze alabileceğini hatta canını bile verebileceğini bir kez daha kanıtladı. Hızır Çakırbeyli ise yeğeni Alparslan’a yapılanların intikamını almak için planlar yapar.

dizigünlüklerihzır - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Akşam Yayımlanacak mı

ALPARSLAN KURTULDU MU?

İlyas tarafından kurtulan Alparslan ve adamı Faruk, Hızır Çakırbeylilere rahat bir nefes aldırır. Hızır ise bunu fırsat bilerek Mesudu makamında Ünal beyle ziyarete gider. Hazırlıklı giden Hızır, planını devreye sokar ve tüm binayı havaya uçurur. Mesut ağır yaralı hastaneye kaldırılır fakat ölmez.

HIZIR OLACAKLARI GÖRÜR

Hızır bu olayın üzerine sabah alınacağını ve gideceği yeri tahmin eder. Bunun üzerine de planlar yapan Hızır her şeye hazırlıklı bir şekilde teslim olur. Hızır’ı alan Akif, Hızır’ı Zeki’ye teslim eder. Zeki, yaptığı ve yaşattıklarıyla tüm masaya gövde gösterisinde bulunmaya devam eder. Bir taraftan da Façalılarla yakınlaşma peşine giden Zeki, Façalılardan kız kardeşleri Ömür’ü ister. Amacına ulaşmaya çalışan Zeki, bir taraftan Hızır üzerine planlar yapmaya devam eder.

dizigünlükleri façalı - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Akşam Yayımlanacak mı

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Çakırbeyli ailesine karşı başlattığı savaşta, tüm Çakırbeylileri sırayla almaya çalışır. Son olarak kurbanı Hızır Çakırbeyliyi seçer. Hızır Çakırbeyliyi tuzağa düşüren Zeki, yayınlanan son fragmana göre büyük ve korkunç işkencelerle Hızırı öldürmek ister. Bunun üzerine Çakırbeyli ailesi Hızır’ı bulmak için seferber olur. Bir taraftan Çakırbeyliler, bir taraftan Façalılar bu düşmanı ortadan kaldırmak için var güçleriyle hareket ederler.

dizigünlükleri hızır 2 - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Bu Akşam Yayımlanacak mı

AKİF İLK HEDEF

Bir diğer taraftan ise İlyas ve dostları Akif’i tuzağa düşürmek için her yolu deneyeceklerdir. Elbette tüm bunların üzerine Ünal Kaplanda boş durmayacaktır ve kendine has yöntemleriyle bu oyuna dâhil olacaktır. Mesut’la anlaşma yoluna giden Ünal Kaplan yaptığı bu anlaşma ile Hızır Çakırbeyli Ailesini hiç memnun etmeyecektir.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BU AKŞAM YAYINLANACAK MI?

Diziyi sevenlerin çok sık aradığı soru olan Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Sorusuda yanıtını buldu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz her zaman olduğu gibi ve seyircisinin beklediği gün ve saatte yani bu akşam 4. sezon 129. yeni bölümü ile ekranlarda ki yerini alacak.

Bir önceki yazımız olan Netflix Dizi Tavsiyeleri : Çok Sevilen 20 Dizi başlıklı makalemizde baby 1.sezon, Black Mirror 4.sezon ne zaman ve BoJack Horseman ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM