Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm Masada İnfaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm Masada İnfaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm Masada İnfaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 149.yeni bölüm izle! ATV ekranın sevilen dizisi EDHO 149.son bölüm izle! Salı günlerinin vazgeçilmezi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.yeni bölüm ile sevenlerini ekranlara kilitledi. Heyecanın en üst seviyede olduğu dizide, masa üyesinin birisi ihanet sonucu öldürüldü.

Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm serisinde, Hızır ile savaş halinde olan Altan, Sevda’nın parasal desteğiyle beraber Hızır ve yakınlarındakileri bitirmeyi planlamaktadır. Altan ve Sevda’nın yeni planlarını görüşmek için buluştukları otel odasında basılması ve Hızır’ın son kez görüşmek için Sevda’yı eve getirmesi olayları iyice karıştırır. Sevda’nın Hızır’ın evinde de rahat durmaması ve aile üyelerinin canına kastetmesiyle her şey daha karmaşık bir hal alır. Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz 150.bölüm fragmanı izle, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 150.bölüm ne zaman, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 150.bölüm izle vb. başlıklarla alakalı tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm Masada ölüm

Tufan, masaya ve Hızır reise ihanet ederek Altan’ın ve sınırsızların elinden oğlunun canını kurtarmayı başardı. Fakat bu ihanet kendi canını tehlikeye attı. Birçok olaya sebep olan, özellikle Altan’ın ellerinden kaçmasına neden olan Tufan, bu kez depo baskını sırasında kendisini gören Tefo’nun öldürülmesi için sınırsızlarla anlaşma yapar. Fakat bu planda başarısız olan sınırsızlar, Tefo’yu öldüremezler. Tefo’nun ise gözlerini açması artık an meselesidir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm Masada İnfaz
Tufan, masaya ve Hızır reise ihanet ederek Altan’ın ve sınırsızların elinden oğlunun canını kurtarmayı başardı. Fakat bu ihanet kendi canını tehlikeye attı.

Tufan’nın İhaneti bitecek mi?

Masaya büyük ihanette bulunan Tufan artık yolun sonuna geliyor mu? Altan’la yaptığı planla masada Bahram’ın ölmesine neden olan Tufan, Altan ve sınırsızların şantajlarına boyun eğecek mi? Yoksa Tufan’ın ihanetini iyileşme sürecinde olan Tefo’mu açıklayacak? Soru işaretleriyle dolu Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz 150.bölüm bizleri bekliyor olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm izle! EDHO 149.son bölüm izlemek isteyenler ATV’nin resmi internet sitesine girerek diziler bölümünden eski ve 149.bölümü izleyebilirler. Ayrıca evde ya da tv de EDHO’yu izleyemenler, arama motoruna Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150.bölüm canlı izle yazarak yine ATV ekranlarından Salı günleri EDHO’yu canlı olarak takip edebilirsiniz.

Tipi ortalığı karıştıracak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm oldukça heyecanlı geçerken Tipi’nin ablasının Haşmetle olan ilişkisini öğrenmesi her şeyi mahveder. Tipi, Haşmet’i öldürmeyi kafaya takar ve Şahin ağa ile görüşmeye giderek onunda düşüncelerini almak ister. Şahin ağa ise Tipi’ye engel olmak için Tipi’nin ablasını ve Haşmet’i yanına çağırır. Fakat Tipi ablasını takip ederek baskın yapmayı planlar. Haşmet’in de Şahin ağanın yanına yaklaşmışken Ömür tarafından uyarılır ve Haşmet’in Şahin ağanın yanına gitmesini engeller. Daha da karmaşık hale gelen Emine Hanım ve Haşmet ilişkisinde Tipi doğru anı beklemektedir. Tipi’nin hem masada hem de ev içersin de ne yapacağını kimse kestirememektedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150.bölüm fragmanı izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 150.bölüm için henüz fragman yayınlanmadı. Bilindiği üzere dizinin fragmanı Salı gününde önce birkaç gün öncesinde fragmanları yayınlanıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sevenleri üç dört gün beklemek zorunda.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölümden sahneler

Tufan ile Altan takas ediliyor

Her hafta olduğu gibi bu haftada reytinglerde üst sıralarda olmayı başaran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm sahnelerini sayfamızdan takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Heyecanı ve aksiyonu bol olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm izleyiciler tarafından tam not almayı başardı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz 149.bölüm masada infaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm Fragmanı izle

İzleyemeyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 149.bölüm fragmanı sizlerle;

Bir önceki yazımız olan Haftalık dizi reytingleri başlıklı makalemizde 7 aralık reyting, çarşamba reyting ve cuma reyting hakkında bilgiler verilmektedir.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM